شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"نشست صمیمی دکترلقمانزاده به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه در محل سالن فرمانداری دشتستان برگزارشد.

IMG 2863

به گزارش سخن مردم" سرپرست فرمانداری در نشستی صمیمی به مناسبت روز خبرنگار در محل فرمانداری, ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار, از مدیران مسئول, سردبیران, خبرنگاران, عکاسان و همه اصحاب رسانه بواسطه زحماتشان در یک سال گذشته تشکر کرد و پشتکار, عشق و علاقه آنان را ستود.

در جریان این نشست, دکتر جواد لقمان زاده ضمن اشاره به وجود امنیت و آرامش اجتماعی و قدردانی از تلاش ها و همکاری خوب اعضای شورای تامین گفت: از ابتدای سال ۹۸ شاهد بهبود شاخص های امنیتی شهرستان بوده ایم.

رئیس شورای تامین شهرستان دشتستان اضافه کرد: در چهار ماهه ابتدای سال جاری, ۳۰ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر, ۲۱ درصد افزایش کشفیات سرقت ها و ۱۵ درصد کاهش درگیری و نزاع نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته ایم.

سرپرست فرمانداری, همچنین ضمن قدردانی از سربازان گمنام امام زمان(عج), افزود: فقط طی دو عملیات شاهد کشف ۶۵ قبضه سلاح کمری و یک تن و ۴۳۶ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک توسط این عزیزان بوده ایم.

IMG 2869

وی همچنین اظهار داشت: در شرایط فعلی هیچ چیز به اندازه تقویت وحدت و انسجام ملی و امیدوار کردن مردم نمی تواند به نظام و دولت کمک کند.

جواد لقمان زاده در ادامه ضمن اشاره به تلاش های استاندار بوشهر و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در بحث آب گفت: خوشبختانه وضعیت آب در شهرستان دشتستان به ثبات رسیده و اقدامات بی سابقه ای در شهرستان دشتستان انجام شده است و بواسطه انتظار مردم و دستورات استاندار محترم, امسال در تخصیص اعتبارات نیز فصل آب در اولویت بوده است.

سرپرست فرمانداری دشتستان همچنین از خبرنگاران خواست تا واقعیات و امید را به جامعه منعکس و تزریق نمایند.

در پایان این نشست ضمن معرفی ناهید دشتی بخشدار مرکزی دشتستان به عنوان دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت سال ۹۸, از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

IMG 2888

IMG 2865

IMG 2896

IMG 2852

IMG 2914

IMG 2929

IMG 2933

IMG 2983

IMG 2939

IMG 2973

IMG 2955

IMG 2937

IMG 2994

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه