یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"آئین بدرقه تیم دانش آموزی هندبال دبیرستان شاهد محمد رسول الله و تنیس روی میز دبیرستان طالقانی برازجان به مسابقات کشوری به میزبانی آموزشگاه شاهد محمدرسول الله برازجان با حضور اعضای تیم های اعزامی ومربیانشان ومسئولین برگزار شد.

IMG 9776

گزارش:ابوتراب قاسمی

به گزارش سخن مردم"این مراسم با حضور آقای دکتر هوشیار معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل استان بوشهر، سید حسن لواسانی فرد رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ومعاونین ایشان آقای بوستانی وآقای قاسمی وآقای بهبهانی کارشناس مسئول تربیت بدنی مدارس دشتستان ومسئولین مدرسه شاهد، آقای جعفری مدیر مدرسه واولیاء دانش آموزان ،به میزبانی آموزشگاه شاهد محمدرسول الله برازجان برگزار شد.

 444

مدیر آموزش وپرورش با اشاره به درخشش و مدال های دانش آموزان دشتستان ثبت شده در ویترین افتخارات آموزش و پرورش استان است گفت: سال گذشته شاهد درخشش و کسب مقام نائب قهرمانی تیم فوتسال دبیرستان چمران برازجان در مسابقات کشوری بودیم که کسب این مدال ارزشمند سبب خوشحالی در کل استان شد و افتخاری دیگر در سطح ملی برای استان بوشهر رقم زد.وامیدواریم که نتایجی درخشان سال گذشته در رشته های مختلف ورزشی امسال نیز تکرار شود. IMG 9777

مدیرآموزش و پرورش دشتستان تصریح کرد: هدف از حضور در مسابقات کشوری صرف دریافت مدال و جایزه نیست بلکه تلاش وپشتکار دانش آموزان و مربیان که سعی بر ارائه بهترین عملکرد خود دارند مهم وقابل ستایش است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: آن چیزی که مهمتر از کسب عنوان در مسابقات به یادگار می ماند رعایت اصول اخلاقی و جوانمردی می باشد و در سایه این اصول می توان به موفقیت های بیشتر هم دست پیدا کرد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، سیدحسن لواسانی فرد در آئین بدرقه تیم های ورزشی دانش آموزی شهرستان دشتستان اعزامی به مسابقات کشوری اظهار داشت: پهلوانانی که یاد و نامشان در خاطره ها مانده است بیشتر بخاطر خصلت کوچک نفسی و ارادتی بود که به مردم داشتند .

وی منش پهلوانی را سیره بزرگان دانست و گفت: شما دانش آموزان در مسابقات کشوری باید اصول اخلاقی در مسابقات راسرلوحه خود قرار داده و نماینده شایسته ای برای استان و شهرستان باشید .

این مقام مسئول تصریح کرد : آن چیزی که مهمتر از کسب عنوان در مسابقات به یادگار می ماند رعایت اصول اخلاقی و جوانمردی می باشد و در سایه این اصول می توان به موفقیت های بیشتر هم دست پیدا کرد .

لواسانی فرد با قدردانی از زحمات همه مربیان و سرپرستان در موفقیت های کسب شده افزود : علاوه بر تلاش و زحمات همه شما مربیان و سرپرستان قطعاً دعای خیر والدین نیز همراه شما بوده و خواهد بود .

مدیر آموزش و پرورش دشتستان اظهار کرد: برای موفقیت های تیم های ورزشی در رده های جوانان و بزرگسالان باید به ورزش دانش آموزی توجه ویژه شود .

رئیس اداره تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در این آیین خاطرنشان کرد : از 16رشته ورزشی در مسابقات کشوری، استان بوشهر با 12 رشته در این مسابقات شرکت نموده است .

منوچهر هوشیار گفت : سابقه حضور استان بوشهر در مسابقات قهرمانی کشور بسیار طولانی است و از این حیث دیگر استان ها نگاه ویژه ای به تیم های استان بوشهر دارند .

وی افزود : علیرغم مشکلات موجود تمام تلاش خود را برای انجام این مسابقات به کار گرفتیم لذا حضور دختران و پسران در این سطح از مسابقات نشانه در اولویت قرار داشتن ورزش دانش آموزی است .

معاون پرورشی و تربیت بدنی دشتستان با اشاره به موفقیت های دانش آموزان دشتستان در مسابقات ورزش دانش آموزی کشور گفت : در سال گذشته تیم فوتسال شهرستان در این مسابقات توانست مقام دوم کشور را کسب نماید .

حبیب اله بوستانی گفت : علاوه بر تجلیل مقام آوران در رشته مختلف آموزشی ، باید مقام آوران ورزشی نیز مدنظر قرار گیرد و کسانی که در رشته های مختلف ورزشی در سطوح استان و کشور مقام کسب نموده اند تجلیل شوند

تیم دانش آموزی هندبال دبیرستان شاهد محمد رسوالله، وتنیس روی میز دبیرستان طالقانی به عنوان نماینده استان بوشهر در مسابقات کشوری به میزبانی شهر اصفهان شرکت می کنند.

IMG 9792

درادامه یادآور می شویم: رونمایی از پیراهن دو تیم دراین مراسم انجام شد.

IMG 9802IMG 9811IMG 9819

تیم هندبال دبیرستان شاهد محمد رسوالله به مربیگری آقای عادل افراسیابی وتیم تنیس روی میز دبیرستان طالقانی به مربیگری آقای حسن عباسی در این دوره از مسابقات کشوری به نمایندگی از استان بوشهر حضور خواهند داشت.  

 پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم هم  برای پیروزی تیم های اعزامی به مسابقات ومربیانشان آرزوی موفقیت دارد.

IMG 9779

IMG 9781

IMG 9782

IMG 9784

IMG 9786

IMG 9789

IMG 9795

IMG 9799

IMG 9805

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه