شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

IMG 3200

به گزارش سخن مردم ، نشست مدیران و نخبگان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان، جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و جمعی از بسیجیان اهل رسانه استان پیش از ظهر امروز در مصلی نماز جمعه شهر بوشهر برگزار شد.

امام جمعه شهر بوشهر در این دیدار اظهار کرد: رسانه می تواند ارتباط بین اشخاص و مجموعه ها را مدیریت کند که مهمترین آن مدیریت ادراکی است که بتواند موضوعات مختلف را معماری و مهندسی کند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استعمار نو به گونه ای فعالیت کرد که استعمار نیابتی رقم بزند، افزود: با توجه به تاریخ مقاومت استان بوشهر رسانه ها باید به رئیسعلی و علمای دینی توجه ویژه و خاصی داشته باشند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر بیان کرد: ایران در جغرافیای سیاسی فوق العاده دارای اهمیت است به گونه ای که استعمار نو را شکست داد، که این حرکت از ایران برای همه جهان الگو شد.

امام جمعه شهر بوشهر با اشاره به اینکه استعمار فرانو بسیار مهم است، تصریح کرد: امروز شش ابر رسانه در دنیا وجود دارد که در اختیار صهیونیست است و برای مبارزه با استعمار نقش آفرینی رسانه در راستای اندیشه است و دشمنان با شعار بر بال رسانه تا آشیانه مستعمر در حال فعالیت هستند.

آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: رسانه عنصر مقدسی است که دشمنان طراحی مدیریت جهان با استعمار ناپیدا اجرایی کردند که برای اثبات آن می توان به تاریخ ۵۰ سال گذشته اشاره کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان اذعان کرد: اگر امروز بخواهیم از ایران تصویر محسوسی در دنیا بسازیم مانند فردی علیه جهان با هویت ایران تاریخی و انقلابی است که خود به استقلال کامل رسیده است و به پیشرفت ادامه می دهد.

وی ادامه داد: رسانه عنصری است که استعماران توانسته اند در این حوزه تولیدات بسیار زیادی داشته باشند و امروز مهمترین خط مقاومت در برابر استعمار جبهه رسانه است و افرادی که در این مسیر حرکت می کنند افرادی انقلابی و نامشان برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

امام جمعه شهر بوشهر ابراز کرد: اهل قلم و رسانه وقتی هویتجامعه را کسب کردند باید در عرصه رسانه اسلامی و انقلابی عمل کنند و در خط مقدم مبارزه با استعمار باشد و رسالت اصلی اصحاب قلم این است که انقلابی عمل کند و هیمنه و تهاجم رسانه ای دشمنان را درهم بکوبد . اگر رسانه ای همسو با آنها حرکت کند خیانت کرده است.

نماینده مقام معظم رهبری افزود: استان بوشهر در بسیار ی موارد اولین است که مهمترین آن نبرد رئیسعلی دلواری با استعمار پیر است که جزء اولین ها است و رسانه های استان یز باید مانند رئیسعلی دلواری و علامه بلادی باشند.

وی گفت: اصحاب رسانه هرروزشان دفاع مقدس است و با توجه به شرایط کنونی باید از حالت پدافنی خارج و وارد حالت آفندی شوند.

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر

IMG 3358

IMG 3370

IMG 3401

IMG 3405

IMG 3406

IMG 3411

IMG 3424

IMG 3427

IMG 3429

IMG 3448

IMG 3449

IMG 3451

IMG 3458

IMG 3483

IMG 3484

IMG 3486

IMG 3489

IMG 3490

IMG 3492

IMG 3496

IMG 3512

IMG 3514

IMG 3519

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه