یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم : نظر غلامی ضمن اعلام این خبر بیان داشت : بیمار فردی 62 ساله به نام محمد رحیم رنجبران اهل کنارتخته با تشخیص خونریزی شدید سطح مغز در بیمارستان در بخش ای سی یو جراحی بستری و پس از معرض شدن تشخیص مرگ مغزی ایشان ، با هماهنگی با مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تیم پزشکی اعزامی از شیراز به بیمارستان اعزام و با همکاری تیم پزشکی اتاق عمل بیمارستان بامداد 31/03/98عمل برداشت اعضای بیمار انجام گرفت.

WhatsApp Image 2019 06 22 at 18.06.33

به گزارش سخن مردم : ایشان تصریح کرد :در این عمل دو کلیه و کبد بیمار برداشته شد و برای پیوند به بیماران نیازمند به شیراز منتقل شد .

وی افزود :با رواج فرهنگ اهداء عضو و ایثار ماندگار اعضای بدن، سالانه شاهد نجات جان بسیاری از بیماران محتاج دریافت اعضای پیوندی هستیم که بحمدالله فرهنگ اهداء عضو در جامعه در حال پیشرفت و نهادینه شدن می باشد .

نامبرده خاطر نشان کرد: اهداء عضو مرحوم رنجبران سومین ایثار ماندگار در برازجان می باشد .

غلامی در پایان ضمن طلب رحمت و غفران الهی برای آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان ،از تلاش و زحمات همه دست اندر کاران برداشت پیوند اعضاء به خصوص مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بیمارستان ، تیم پزشکی اعزامی از شیراز و پزشکان و پرسنل اتاق عمل و ای سی یو بیمارستان شهید گنجی تشکر و قدر دانی نمود .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه