یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"چند وقتی است که شهرداری برازجان در کنار فعالیتهای عمرانی جاری خود، اصلاح و بهسازی برخی خیابانهای فرسوده و غیر استاندارد اما پرتردد شهر را نیز در دستور کار قرار داده است.

555

به گزارش سخن مردم به نقل ازروابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، چند وقتی است که شهرداری برازجان در کنار فعالیتهای عمرانی جاری خود، اصلاح و بهسازی برخی خیابانهای فرسوده و غیر استاندارد اما پرتردد شهر را نیز در دستور کار قرار داده است. طرحی که با اجرای آن می توان گفت خواسته ی به حق بسیاری از شهروندان برازجانی ساکن در این مناطق را جامه ی عمل می پوشاند و نقش مهمی در بهبود کیفیت تردد در خیابانهایی را دارد که بدلیل گذر زمان و افزایش حجم ترافیک، بخش بزرگی از کارایی خود را از دست داده و در بسیاری موارد سبب ساز عدم رضایت شهروندان شده است.
همانگونه که پیش از این مهندس محمدی شهردار برازجان از آغاز عملیات اصلاح و بهسازی خیابانهای پرترددی همچون خیابان دکتر حسابی و گذر شمالی ورزشگاه تختی خبر داده بود، اینک خبر می رسد عملیات بهسازی خیابان قدس واقع در خیابان منبع نیز در دستور کار حوزه ی معاونت عمرانی شهرداری برازجان قرار گرفته و عملیات اجرایی آن آغاز گردیده است.

مهندس محمدی

محمدحسن محمدی شهردار برازجان در توضیح ابعاد اجرایی این پروژه می گوید: خیابان قدس که به واسطه تراکم جمعیتی بالای منطقه و وجود مرکز آموزشی در آن محل روزانه شاهد تردد شمار قابل توجهی از شهروندان بوده، از فرسودگی مفرط رنج می برد و وضعیت مناسبی نداشت و به همین سبب اصلاح آن در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن رسما آغاز شد. در این طرح، بالغ بر 600 متر سنگ جدول گذاری انجام خواهد گرفت و بالغ بر 3600 مترمربع سواره رو خیابان اصلاح، زیرسازی و آسفالت خواهد گردید. شهردار برازجان محدودهی عملیاتی این طرح را بیش از 4800 مترمربع ذکر کرد و افزود: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد بهبود کیفی وضعیت آمد و شد در این منطقه از شهر و جلب رضایت شهروندان گرانقدر برازجانی باشیم.

666765

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه