شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم : مهدی نیکنام رئیس شورای شهربرازجان  به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)ولیالی قدرپیامی صادر نمود.

به گزارش سخن مردم : متن پیامی رئیس شورا بدین شرح است:

4243782 4869

بسم الله الرحمن الرحیم

اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد بزرگ‌مرد تاريخ علي (ع) زير باران رحمت “ليله القدر” مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و شايد به مضمون قدر که مي‌گويند از هزار ماه برتر است دست‌يابيم گرچه ما را بر عظمت و شناسايي آن راهي نيست.

شهادت امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی در این ایام گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پر برکتشان بدون هیچ دلبستگی به لذایذ دنیوی پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بودند و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت شهید شدند.

آنان که می خواستند نور خدا را خاموش کنند، نمی دانستند که اراده الهی، بر مانایی علی علیه السلام استوار است و می بینیم که همچنان، کردار و گفتار امام مؤمنان، چراغ راه مردان خدا و حق جویان و یکتاپرستان جهان است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و خداجوی استان بوشهر و شهر برازجان، توفیق درك فیوضات بیكران شب‌های قدر را از خداوند تبارك و تعالی برای این عزیزان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت‌خواهان جهان حضرت علی علیه‌السلام را به محضر امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

مهدی نیکنام

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه