شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم" در آیینی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و مسئول استانی و شهرستانی معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

333

به گزارش سخن مردم" رئیس اسبق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان گفت: بعد از گذشت ۴ سال از خدمت به جامعه هنری این شهرستان، خوشحال و خرسندم که در طول این مدت توانستم بخش بسیار کوچکی از خواسته های هنرمندان پر استعداد این شهرستان را جامعه عمل بپوشانم.

محمدحسین زندویان افزود: با همت وهمراهی مجموعه فرهنگ و ارشاد و همچنین پرسنل زحمتکش این اداره، فعالیت های خوبی در زمینه فرهنگی، هنری و مذهبی انجام شد.

وی ادامه داد: همچنان که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مشغول به خدمت خواهم بود، مثل گذشته با آغوش باز از خواسته های هنرمندان فهیم شهرستان دشتستان استقبال و همیشه درکنار آنان هستم.

در ادامه این آیین حکم انتصاب عبدالرضا شنان پور به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان توسط فاطمه کرمپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به ایشان اهدا شد.روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه