شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم" محمد قاسمی یکی از جوانان موفق شهربرازجان است که درزمینه خوانندگی اجراهای خوبی داشته وبارها صدای ایشان را شنیده اید.

 IMG 87831

به گزارش سخن مردم" وی پیشرفت خودرا لطف خداوند ودعای پدرومادر می داند.

 -1لطفا خودتان را معرفی کنید؟

محمد قاسمی هستم ،متولد شهربرازجان،کلاس هشتم ودرمدرسه ی شاهد محمد رسول الله (ص) مشغول به تحصیل هستم.

2 - در چه زمینه ای فعالیت دارید؟

مداحی و خوانندگی

 - 3از چه سالی فعالیت خود را آغاز نموده اید؟

از سال 1392 در کانون الغدیر برازجان شروع کردم به آموزش مداحی و کار صدا سازی زیر نظر استادان بزرگوارم فرحناکی و قاسمی آموزش دیدم.

 - 4چه کسانی مشوق شما بوده اند؟

پدر و مادرم

- 5 تا کنون چه موفقیت هایی کسب نموده اید؟

در رشته مداحی دو سال پیاپی مقام اول مسابقات مداحی مدارس پایه هفتم و هشتم شهرستان و مقام دوم مداحی استانی درپایه هفتم

DSC 0149

6 - از اجراهایی که تاکنون داشته اید بگوئید؟

خوانندگی در شبکه های امید ، شما و شبکه های رادیویی کشوری مختلف استانی و اجرا های متعددی به عنوان تک خوان گروه سرود نسیم انتظار داشتم که از در حرم رضوی و شبکه خراسان رضوی و شبکه های کشور و یک و دو ، شبکه ی خبر و قرآنی و استانی بوده است.

7 - چه توصیه ای به جوانان مثل خود دارید؟

البته من کوچکتر از اینم که توصیه ای داشته باشم ولی به عنوان یک برادر کوچکتر به آنها می گویم که در حفظ دین و آئین خود بیشتر بکوشیم و رابطه ی خودمان با خدا و ائمه (ع) را در این دوران که نوجوانی است بیشتر کنیم تا مورد لطف و رحمت خداوند قرار گیریم و علم خود را در هر حال در هر رشته ای که دوست داریم بالا ببریم که طبق گفته ی پیامبر بزرگ ما حضرت محمد (ص) که می فرماید: به دنبال علم بروید حتی اگر مجبور باشید تا چین بروید.

8 - در اجرای برنامه از چه اشعاری استفاده می کنید. چه شاعرانی؟

از اشعار مناسب و مذهبی و حماسی - شاعرانی را انتخاب کرده ام که با تجربه بوده اند و از تجربه ی کاری بیشتری برخوردار بوده اند. مانند استاد علیرضا بدیع که از بزرگان و اساتید و شاعر و غزل سرای معاصر هستند.

9 - بهترین برنامه ای که تا کنون اجرا نموده اید؟

بهترین برنامه ای که من در این چند سال اجرا کردم و باعث افتخارم می باشد اجرا در حرم و بارگاه امام هشتم امام رضا (ع) دو سال پیاپی بوده و در رواق بزرگ امام خمینی در حرم رضوی

10 - برای آینده چه برنامه هایی دارید؟

با امید به خدا و کمک تمامی آنهایی که همیشه همراه و پشتوانه ام بوده اند پیش به سوی آینده ای روشن در عرصه ی مداحی و خوانندگی

11 - سخن پایانی

در پایان از خدای متعال می خواهم به جایی برسم که از پدرم که همیشه و همه جا حامی من در همه ی کارها بوده و در همه ی مراحل زحمات مرا کشیده تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم که بتوانم جبران زحمات گر انقدرشان را بکنم و از تمام کسانی که زحمات مرا کشیده اند و مرا تا اینجا یاری نموده اند کمال تشکر را دارم.و در آخر اینکه از مدیر مسئول پایگاه خبری سخن مردم تشکر می کنم که حامی ما جوانان می باشد.

DSC 0158


نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

دیدگاه‌ها  

0 #1 رضایی 1398-01-26 23:29
درود بر هفته نامه وزین و قابل ستایش مردم جنوب...موفقیت همواره رفیق راهتان باد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه