شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان :بار دیگر حمایت بی دریغ خود را از نظام مقدس و ارکان آن بویژه ولی فقیه زمان امام خامنه ای عزیز و پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد و با این حضور و پوشیدن لباس مقدس پاسداری اعلام می کنیم که به کوری چشم آمریکا ما همه پاسدار انقلاب اسلامی هستیم.

IMG 9391

به جهت حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام سخیف رئیس جمهور منفور آمریکا در قرار دادن نام نهاد مقدس سپاه بعنوان گروه تروریستی ، لذا امام جمعه محترم برازجان با لباس سبز پاسداری به ایراد خطبه پرداختند .

به گزارش سخن مردم"آئین عبادی سیاسی نماز جمعه برازجان توسط حجت السلام والمسلمین مصلح امام جمعه محترم شهرستان اقامه شد .

امام جمعه برازجان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در یازدهم ماه شعبانبیان نمود:در همین راستا امام خامنه ای عزیز می فرمایند که خیل عظیم جوانان مومن جزو معجزات انقلاب اسلامی است . جوان در هر جامعه و کشوری محور حرکت سیاسی، انقلابی، فرهنگی و سازندگی است .

امام امت (ره) با تشکیل بسیج سرنوشت انقلاب را به جوانها سپردند .

ایشان درادامه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی ارتش را تبریک گفت ودرادامه تصریح نمود:به یمن و برکت انقلاب اسلامی ارتش ما در خدمت اسلام و مردم قرار گرفت .

ارتشی مکتبی، ولایی و مردمی که در همه صحنه های نظام خدمات بیشماری ارائه نموده اند . در جریان سیل اخیر کشور نیز شاهد بودیم که ارتش حضور فعال داشت و با امکانات خود به کمک مردم عزیز شتافته است .

وی درخصوص سیل اخیر افزود:جریان سیل اخیر ضمن خیرات و برکاتی که داشت مشکلاتی را نیز برای جمعی از هموطنان عزیزمان ایجاد کرد ، امید می رود همچون گذشته آحاد مردم و همه اقشار جامعه جهت امدادرسانی و جبران خسارت سیل زدگان متحد شوند و با همت و همبستگی بخشی از آلام آنها را تسکین دهیم .

همچنان که شاهدیم جلوه ای از همبستگی ملی در این امر وجود دارد و مردم سخاوتمند تا کنون کمکهای خوبی نموده اند .

IMG 93191

مصلح امام جمعه محترم شهربرازجان اظهارداشت:در هفته گذشته شاهد حماقت دولت مستکبر و خبیث آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودیم :

الف ) انتخاب زمان عصبانیت ترامپ :

1 ) روز پاسدار

2 ) حضور فعال سپاه در خدمت رسانی به سیل زدگان

3 ) روز جشن ملی فن آوری هسته ای

ب ) علت این اقدام احمقانه نقش تاثیر گذار سپاه در شکست توطئه ها و دسیسه های استکبار به شرح زیر می باشد :

1 ) شکست جبهه استکبار در دفاع مقدس

2 ) مقابله با گروهک های ضد انقلاب

3 ) مقابله با گروههای تروریستی

4 ) شکست فتنه ها

5 ) ناکامی کودتاها علیه ملت

6 ) عبور ایران از تحریمها

7 ) تکمیل پروژه های نفتی و گازی در پارس جنوبی

8 ) تامین امنیت داخلی

9 ) شکست طرح تجزیه سوریه ، عراق ، لبنان و ...

10 ) شکست گروه های تروریستی در منطقه مانند داعش، طالبان و القاعده که همه ساخته و پرداخته آمریکا و اذنابش بودند .

لذا این اقدام آمریکا از روی کینه ، خصومت و عقده گشایی بوده و هیچ پایه و مبنای حقوقی ندارد و صرفا" یک جنگ روانی و تبلیغاتی است .

تبعات و آثار این اقدام احمقانه و خصمانه دولت مستکبر آمریکا بدین شرح است :

1 ) محبوبیت عزت و صلابت بیش از پیش سپاه پاسداران در افکار عمومی

2 ) نفرت بیشتر ملت های آزاده نسبت به آمریکا و اذنابش

3 ) اتحاد و همدلی میان گروههای مختلف سیاسی در ایران ، وحدت و همدلی میان ارکان نظام مانند مجلس - دولت و ملت با اعلان ما همه پاسداریم .

4 ) دلیل و نشانه ضعف و ناتوانی آمریکا و صهیونیست است .

5 ) به خطر افتادن امنیت نظامیان آمریکا در منطقه خلیج فارس که از این به بعد همطراز داعش محسوب می شوند .

امروز ملت ایران ضمن حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه و راهپیمایی ضد استکباری ، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی در راس آن آمریکای جنایتکار اعلام می دارد .

همچنین بار دیگر حمایت بی دریغ خود را از نظام مقدس و ارکان آن بویژه ولی فقیه زمان امام خامنه ای عزیز و پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد و با این حضور و پوشیدن لباس مقدس پاسداری اعلام می کنیم که به کوری چشم آمریکا ما همه پاسدار انقلاب اسلامی هستیم .

IMG 94071

به کوری چشم ترامپ و دوستانش ما همه آماده ایم همراه با پاسداران عزیز پوزه استکبار و صهیونیست را به خاک بمالیم .

ما همه آماده ایم در کنار نیروهای مسلح و سپاه پاسداران تا آخرین نفر و تا آخرین نفس از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع نمائیم .

IMG 93291IMG 93571IMG 93591IMG 93691

ما همه آماده ایم در کنار سپاه پاسداران و همه نیروهای جبهه مقاومت تا نابودی استکبار جهانی و آزادی قدس شریف به مبارزه خود ادامه دهیم .

ما همه آماده ایم با تمامی پاسداران و بسیجیان جهان اسلام به فرماندهی معظم کل قوا تا برچیده شدن هرگونه فتنه و فساد در عالم ایستادگی و پایداری نمائیم و از پای ننشینیم .

جا دارد تقدیر و تشکری کنم از همه مسئولین، روسای ادارات و نهادها، نیروهای نظامی و انتظامی، مردم همیشه در صحنه و گروههای مختلف سیاسی که در این جریان مراتب حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام نمودند .

در پایان خطبه ها همه مردم عزیز و بویژه هیئت های مذهبی را توصیه می کنم به برگزاری باشکوه جشنهای نیمه شعبان و هفته مهدویت .

IMG 9412

IMG 94191IMG 9347IMG 94261IMG 94871

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه