پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم: طی مراسمی با حضور معاون وزیر دادگستری؛ از مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین به عنوان مدیر نمونه کشوری تجلیل شد.

تعزیرات

به گزارش سخن مردم: مراسم تجلیل و قدردانی از مدیران و کارمندان نمونه سازمان تعزیرات حکومتی همزمان با روز بزرگداشت شهدا با حضور دکتر جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات، معاونین و سایر مسئولان سازمانی برگزار شد و از محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین به عنوان مدیر نمونه کشوری قدر دانی شد.

در این مراسم دکتر انصاری طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات تمامی همکاران سازمان گفت: همه همکاران در جای جای کشور در حال تلاش و کوشش برای استمرار و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و هدف همه ما احقاق اهداف سازمانی است که بخشی قابل ملاحظه ای محقق شده است.

وی در ادامه با اهدا لوح تقدیر وزیر محترم دادگستری به محمود احمدی از وی به عنوان مدیر نمونه کشوری قدردانی و ابراز امیدواری کردند در سال جاری با تلاش و کوشش مضاعف، در راستای محقق شدن اهداف سازمان گام های بلندی برداشته شود.

در قسمتی از متن این تقدیر نامه آمده است:

به پاس خدمات ارزنده و تلاش های سازنده ای که با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری در انجام بهینه امور محوله و پیشرفت اهداف سازمانی مصروف داشته اید، این لوح تقدیر به عنوان مدیر نمونه معرفی شده به جشنواره شهید رجایی در سال 1396، به رسم یاد بود و قدر دانی از جنابعالی پیشکش حضور پر لطف تان می شود.

لازم بذکر است اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در 4 سال گذشته نیز بارها به عنوان دستگاه برتر کشوری و استانی در زمینه های مختلف از جمله ارزیابی عملکرد، حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، نماز، مبارزه با قاچاق کالا وارز... معرفی شده است./برنا

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه