یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم:رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر : راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۳۸ شهر و ۱۱۵ روستا ی استان بوشهر برگزار می شود.

 به گزارش سخن مردم: نشست خبری ، رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر ، در خصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن روز پنج شنبه با حضور خبرنگاران در سالن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

5555555

 شفیعی رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر در این نشست ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت:چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکی از نقاط برجسته ملت ایران است و نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار در سطح جهان تاثیر گذار بوده است .

وی در ادامه گفت: این انقلاب به خواست خداوند و اراده مردم با افتخار وارد چهل سالگی خود می شود ، این چهل سالگی برای ما شادی آفرین و امید بخش و عزت مند است در این چهل سال ثابت شد که دشمن با تمام امکانات توانش در برابر انقلاب ما بسیار ضعیف است ما در طول این چهل سال دستاوردهای بسیار خوبی داریم.

ایشان با بیان اینکه یکی از این دستاوردها استقلال است تصریح نمود: و تنها کشور جهان هستیم که در حوزه اداره کشور مستقل هستیم ، از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی آزادی است که مردم ما آزادی بیان دارند، سومین دستاورد انقلاب اسلامی در هم شکستن ابهت پوشالی ابرقدرت ها می باشد که این ابرقدرت ها بنیانی سست و عنکبوتی دارند،چهارمین دستاورد انقلاب اسلامی این است که باعث شکوفا شدن استعداد های مردم ایران شد و این انقلاب الهام بخش برای سایر کشورها بوده و راه را به دیگر کشورها نشان داد.

ایشان گفت: برای برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۵ کارگروه در استان شکل گرفت برنامه ها را اعلام نمودند که حدود چهارده هزار برنامه اجرا خواهد شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۳۸ شهر و ۱۱۵ روستا ی استان بوشهر برگزار می شود.

وی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن در بوشهر از خیابان امام خمینی (ره) شروع می شود و تا میدان شهید رئیسعلی دلواری ادامه دارد و سخنران مراسم قالیباف خواهد بود،برنامه های دیگری از جمله تجلیل از چهل نفر پیشکسوت مبارز دوره انقلاب و رونمایی از موسیقی حماسی برخیز که توسط هنرمند هم استانی حسن بحرانی انجام شده است،پرواز با کایت موتور دار و مانور جت در کنار ساحل برنامه های ورزشی و سرود ۱۳۵۷ نفری کهدتوسط آموزش و پرورش انجام خواهد شد،گلباران صفوف راهپیمایی و غبارروبی مزار مطهر شهدا از برنامه هایی است که انجام خواهد شد.

ایشان در پایان گفت : نورافشانی و بانک تکبیر الله و اکبر در ساعت ۲۱ شب ۲۲ بهمن در سراسر استان برگزار خواهد شد.

44444

222

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه