پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"عبدالرحیم دشمن زیاری مدیرکل بانک مهر اقتصاد استان بوشهر به همراه معاونان خود در سلسله برنامه دیدارهای بانک با مسئولان استانی، با حمید حیدری بریدی مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند.

بوشهر-خبرنگارسخن مردم"به گزارش سخن مردم"عبدالرحیم دشمن زیاری در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، در خصوص تاریخچه تاسیس بانک مهر اقتصاد در استان، پشتوانه بانک و رسالت خدمات رسانی به مردم، نحوه پرداخت تسهیلات، مشکلات و مسائل پیرامون بانکداری و عملکرد بانک به بحث و تبادل نظر پرداختند.  

وی در ادامه درخصوص نحوه پرداخت تسهیلات به مردم استان سخن گفت و بیان داشت: بانک مهر اقتصاد در سال جاری تاکنون به 13 هزار پرونده تسهیلات با اعتباری بالغ بر 580 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به تولیدکنندگان داخلی پرداخت کرده است.

دشمن زیاری در ادامه با بیان این که مردم استان از خدمات بانک راضی هستند، گفت: تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان یکی از بزرگترین افتخارات بانک ارزشی مهر اقتصاد است. وی همچنین آمادگی بانک مهر اقتصاد را جهت تعامل و همکارای با بنیاد مسکن در خصوص پرداخت تسهیلات برای متقاضیان مسکن مهر اعلام نمود.

مسظکن

300 واحد مسکونی در استان ساخته می شود

در ادامه این نشست همچنین مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر با تبریک دهه مبارک فجر، درخصوص ساخت و سازها در حوزه شهری و روستایی اظهار داشت: ساخت مسکن روستایی و شهری ویژه محرومان و اقشارکم درآمد از اهداف مهم این نهاد است.

حمید حیدری با بیان این که ۳۰۰ واحد مسکونی در استان بوشهر ساخته می شود، گفت: این واحدها مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان، اقشار کم‌درآمد و مسکن اجتماعی در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی به اجرای طرح بازسازی و نوسازی واحدمسکونی در استان پرداخت و اظهار داشت: سالانه بالغ بر 460 میلیارد تومان جهت بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی در استان هزینه شده است.

حیدری در پایان به افتتاح پروژ های عمرانی در ده فجر اشاره کرد و افزود: در ایام دهه فجر ۶۲پروژه در روستاهای استان بوشهر افتتاح می‌شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه