یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم"مدیرکل تبلیغات اسلامی از راه‌اندازی هشت پایگاه فرهنگی اجتماعی در این استان خبر داد و گفت: چهار پایگاه در شهرستان دشتستان و چهار پایگاه در شهرستان بوشهر برپا می‌شود.

به گزارش سخن مردم، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی دوشنبه‌شب در نشست با عباس جمشیدی، فرماندار بوشهر اظهار داشت: نشست‌های ستاد مدیریت آسیب‌های اجتماعی در سطوح عالی کشور در محضر رهبر معظم انقلاب تشکیل می‌شوند و همه‌ دستگاه‌های اجرایی موظف به تلاش در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی هستند.

حجت‌الاسلام سروستانی افزود: فعالیت‌ها و طرح‌های اجرایی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر بر اساس آمایش سرزمینی و رصد فرهنگی انجام می‌شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان این که هشت پایگاه فرهنگی اجتماعی در بهمن ماه امسال در سطح استان به فعالیت خواهند پرداخت، اضافه کرد: از این پایگاه‌ها، تعداد چهار پایگاه در شهرستان دشتستان و چهار پایگاه دیگر در سطح شهرستان بوشهر، در محله‌های تنگک‌های سه گانه و محله رایانی ایجاد و راه اندازی خواهند شد.

وی ضمن تاکید بر لزوم مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در این طرح اظهار داشت: مبارزه و مقابله با آسیب‌های اجتماعی باید با هم‌افزایی همه دستگاه‌های اجرایی و در سطح شهرستان با مدیریت مطلوب و همچنین محوریت فرمانداری انجام پذیرد.

حجت‌الاسلام سروستانی با بیان اینکه در این طرح ۱۵ دستگاه اجرایی هم‌افزایی و مشارکت دارند، ادامه داد: مراکز و موسسات فرهنگی محلات هم باید با محوریت روحانی مستقر در این پایگاه‌ها رسالت خود را در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی انجام دهند.

عباس جمشیدی فرماندار بوشهر در این نشست با اشاره به محوریت روحانیون در پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی گفت: مطالبات مردم از زبان روحانیت مطرح شود تا اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

در این نشست شرکت‌کنندگان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون کاهش آسیب‌های اجتماعی پرداختند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه