یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر با اشاره به برگزاری یادواره شهدای روحانی استان بوشهر در ۱۰ بهمن امسال، گفت: آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران سخنران ویژه یادواره شهدای روحانی استان بوشهر است.

2060169 266

به گزارش سخن مردم"، حجت‌الاسلام حمیدرضا جعفری‌زاده در نشست با اصحاب رسانه در بوشهر از برگزاری یادواره شهدای روحانی استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: روحانیون در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی تقش مهمی داشتند چرا که در جبهه حق علیه باطل در دو سنگر جنگ نرم و جنگ سخت، هم زمان مشغول نبرد بودند.

وی تصریح کرد: روحانیون و طلاب در گروه‌های رزمی و نظامی و هم در فعالیت‌های تبلیغاتی رسالت خود را انجام می‌دادند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر به شهدای روحانی کشور پرداخت و خاطرنشان کرد: درصد جمعیت شهدای روحانی به نسبت تعداد شهدا و تعداد روحانیون 10 برابر دیگر اقشار، شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

جعفری‌زاده با بیان اینکه 30 شهید و 20 جانباز روحانی در استان بوشهر است گفت: از این تعداد شهدای روحانی استان بوشهر 4 نفر آنان از شهدای ترور هستند.

دبیر یادواره شهدای روحانی استان بوشهر با اشاره به اینکه یادواره شهدای روحانی استان بوشهر 10 بهمن برگزار می‌شود گفت: یادواره شهدای روحانی استان بوشهر با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان پنجشنبه 10 بهمن در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران را مهمان و سخنران ویژه یادواره شهدای روحانی استان بوشهر دانست و افزود: در یادواره شهدای روحانی استان بوشهر حجت‌الاسلام عباس درسنگ مداح و مدیحه‌سرایی می‌کند.

جعفری‌زاده با بیان اینکه 120 عکس نوشته از شهدای روحانی استان بوشهر تولید شده است تصریح کرد: این عکس نوشته‌ها در قالب سه محتوای معرفی نامه شهید، قسمتی از وصیّت نامه شهید و قسمت برجسته‌ای از زندگینامه شهید با عنوان «آیا می‌دانید» تهیه شده که به تناوب تا روز برگزاری یادواره در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

وی بیان کرد: در حاشیه محل برگزاری یادواره شهدای روحانی استان بوشهر، نمایشگاه آثار این شهدا برگزار می‌شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه