شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"مهندس محمد حسن محمدی شهردار برازجان درخصوص فرارسیدن نهم دی پیامی صادر نمود"

متن پیام بدین شرح است:

6شهردار

به گزارش سخن مردم "تاریخ ۴۰ ساله‌ی نظام اسلامی ایران سرشار از فراز و نشیب‌ها و حوادثی است که شاید گهگاه نشیب‌هایش زمینه‌ساز نگرانی دلسوزان نظام و انقلاب شده باشد اما نور ایمان و حرکت در مسیر ولایت، نشیب‌ها را به فراز ختم کرده و حرکت قطار انقلاب و کشور عزیزمان به سمت رشد و توسعه را شتاب بیشتری بخشیده است.

حرکت اعتراضی جمعی از رأی دهندگان که با فتنه‌گری دشمنان قسم خورده‌ی نظام و بدخواهان ملت بزرگ ایران همراه شد و در پی آن حماسه‌ی بزرگ و تاریخی نهم دیماه را بدون شک باید در ردیف همان چالشها و فرصت‌های بزرگی دانست که دست قدرت خداوند را در آن می‌توان به وضوح دید.

اراده و ایمان ملت قهرمان ایران در دفاع از امنیت ملی، لزوم حرکت در مسیر قانون و تبعیت از نایب بر حق امام زمان و رجعت دوباره به وحدت کلمه در سایه‌سار ولایت از جمله آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی مردم ایران است که در حماسه‌ی غرورآفرین ۹ دی تجلی یافت و امید بدخواهان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را ناامید کرد.

حماسه‌ی ملت در دفاع از حریم ولایت در نهم دیماه را بدون تردید باید به عنوان یکی از مهمترین رخدادهای سیاسی دوران جمهوری اسلامی ایران به بهترین شکل ممکن پاس داشت و با تمام توان در گرامیداشت این تجربه‌ی بزرگ کوشید.

اینجانب به نوبه‌ی خود سالروز حماسه‌ی شکوهمند ۹ دی و خط بطلان بر فتنه‌گری دشمنان را به پیشگاه مقام عظمای ولایت و ملت قهرمان ایران تبریک ‌و تهنیت عرض نموده آرزو میکنم سرزمین عزیزمان ایران و مردم قهرمان ایران اسلامی همواره در مسیر رشد و بالندگی پیروز و سرفراز باشند. ان‌شاالله

محمدحسن محمدی- شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه