چهارشنبه, 15 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم"با حضور فرماندار دشتستان، مدیرکل سیاسی استانداری ، معاون سیاسی فرمانداری دشتستان و اعضای شورای اداری بخش آبپخش، سرپرست بخشداری آبپخش معارفه شد.

titr jadid

به گزارش سخن مردم " ،فرماندار دشتستان در جلسه شورای اداری بخش آبپخش که به منظور تکریم بخشدار سابق و معارفه سرپرست بخشداری برگزار گردید، گفت: استفاده از ظرفیت جوانان تحصیلکرده ، با انگیزه و مستعد شهرستان در سمت های مدیریتی از اولویت های ماست و این مهم را با جدیت دنبال می کنیم.

دکتر ارسلان زارع افزود: در مناصبی که به جوانان تحصیلکرده اعتماد کرده ایم نتایج خوبی حاصل شده و امور و کارها به خوبی پیش رفته است.

زارع تصریح کرد: رویکرد دولت تدبیر و امید بهره گیری بیشتر از جوانان متخصص، مستعد ،با انگیزه و متعهد در رده های مدیریتی مختلف از جمله در سمت های مدیریت سیاسی می باشد . در شهرستان دشتستان به دلیل اهتمام جدی استانداران محترم سابق و فعلی شاهد تحقق این مهم بوده ایم.

فرماندار و رییس شورای اداری دشتستان در بخشی دیگر از سخنان، بیان داشت: مردم آبپخش همواره وفاداری و حمایت خود به نظام جمهوری اسلامی را ثابت کرده اند و صبر و شکیبایی آنها در برابر مشکلات قابل تحسین است.

دکتر ارسلان زارع خاطرنشان کرد: با وجود اقدامات ارزشمند صورت گرفته در عرصه های عمرانی در بخش و شهر آبپخش ، همچنان نیاز به اجرای پروژه های عمرانی بیشتری خصوصا در فصل آب و کشاورزی هستیم. مردم عزیز دشتستان از جمله شهر آبپخش در تابستان گذشته با مشکل کمبود آب آشامیدنی مواجه بودند که با بردباری و همکاری خوبشان آن دوره سخت سپری شد که البته با عزم جدی دولت برای حل این مشکل اقدامات خوبی صورت گرفته است. از جمله انتخاب سرمایه‌گذار و پیمانکار آبشیرین کن ۸۵۰۰ متر مکعبی آبپخش و سعدآباد که انشالله تا خردادماه 98 به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر زارع با قدردانی از زحمات بخشدار سابق آبپخش ابراز داشت: آقای مردانلو از جمله ی مدیران جوان و شایسته بود که با تلاش و کوشش زیاد ، اقدامات قابل قبولی در سطح بخش انجام داد و رضایت مردم شریف را در پی داشت.

وی افزود: مهندس علی تنگ ارمی نیز از جوانان متعهد، متخصص و با انگیزه شهرستان است که با کوشش فراوان و همراهی و همکاری مردم فهیم, انشاالله موفق خواهد شد.

مدیرکل سیاسی, انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر نیز اظهار داشت: مردم ایران همواره پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند و ترفندهای مختلف دشمنان و معاندان نظام برای مقابله با ایران اسلامی با درایت رهبری، اقتدار نیروهای نظامی و آگاهی مردم نقش بر آب شده است.

دکتر عادل دهدشتی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور ابراز داشت: دشمنان برای مایوس کردن مردم،با ترفند اقتصادی وارد میدان شدند و تلاش کردند با فشار اقتصادی به مردم, آنان را در مقابل نظام قرار دهند که الحمدلله با هوشیاری مردم در این موضوع نیز ناکام بوده اند و علیرغم تبلیغات فراوان، بعد از 13 آبان،تلاطم بازار ارز و مشکلات اقتصادی به مراتب کمتر شده است.

دکتر دهدشتی با اشاره به توان نیروهای جوان برای اداره امور گفت: سیاست ما در استانداری، استفاده از جوانان فعال و پای کار در مناصب مدیریتی است و سرپرست جدید بخشداری آبپخش نیز از شاخصه های خوبی برخوردار است و امیدوارم با همراهی مردم و مسئولین در بخش آبپخش موفق شود.

وی همچنین از تلاشهای مردانلو، بخشدار سابق آب پخش نیز قدردانی کرد.

امام جمعه آب پخش نیز اظهار داشت: چندین سال از استقرار بخشداری آبپخش می گذرد و هنوز برخی ادارات دولتی در بخش آب پخش مستقر نشده اند.

روشن صفت رئیس شورای اسلامی بخش و عباسی رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش و خانم پاپری رئیس آموزش و پرورش آب پخش نیز در سخنان جداگانه ای از خدمات و تلاشهای مردانلو بخشدار سابق آب پخش قدردانی و برای مهندس تنگ ارمی آرزوی موفقیت نمودند.

علی مردانلو بخشدار سابق آبپخش نیز اظهار داشت:همیشه خود را یک آبپخشی می دانم و نجابت و مهربانی مردم خوب و خونگرم آب پخش را فراموش نخواهم کرد.

وی افزود: در دوران خدمت خود در آبپخش تلاش کردم با تمام توان کار کنم و جهت اعتلای آب پخش از هیچ تلاشی فروگذار نکردم.

سرپرست جدید بخشداری آبپخش نیز در سخنانی با اشاره به عزم استاندار و فرماندار دشتستان در استفاده از جوانان اظهار داشت: اهتمام استاندار محترم،مجموعه محترم سیاسی استانداری و فرماندار محترم دشتستان به استفاده از جوانان قابل تحسین است و امیدوارم بتوانم با کار و تلاش فراوان و همراهی مردم نجیب آبپخش، پاسخ اعتماد آنها را بدهم.

علی تنگ ارمی افزود: بخش آبپخش دیاری با مردمانی بزرگ و نجیب است و امیدوارم با همراهی این مردم شریف،شاهد انجام خدمات با کیفیت و اساسی در آبپخش باشید.

1

4

5

6

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه