یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم": مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از برگزاری نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت خبر داد.

بوشهر- سهیلا کرم پورنیا 

به گزارش سخن مردم"دکتر پرویز رمضانی بیان کرد: رویداد هم‌اندیشی نام بستر نوآوری باز است که در سازمان بیمه سلامت فراهم شده است. دراین مسابقه علمی ابتدا مشکلات موجود درعرصه خدمات بیمه سلامت از واحدهای تخصصی احصاء و با همفکری خبرگان تبدیل به مسأله یا مسأله‌های شفاف و قابل اندازه‌گیری و ارزیابی شد.

بیمه 1

دکتر رمضانی ادامه داد: برای رسیدن به جواب کاربردی، فرآیندهای یک مسابقه علمی در قالب یک مدل مفهومی سه مرحله‌ای شامل نیاز‌سنجی، شناسایی ایده‌ها و برگزاری رویداد طراحی شده تا مسیر حرکت مسابقه دهندگان به سمت جواب به صورت مطلوب هموار شود.
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر عنوان کرد: برای اجرای هر چه بهتر این رویداد ساختار سازمانی با مدیریت شورای سیاستگذاری و راهبردی و همکاری اعضای دو کمیته علمی و اجرایی تدوین و شروع به کار کرد که در این ساختار از تجربه و دانش افراد صاحب‌نظر و متخصص در حوزه خدمات بیمه سلامت برای داوری و برگزاری این مسابقه علمی بهره‌مند خواهیم شد.
وی گفت: این رویداد دارای 6 محور اصلی با عناوین آموزش، پیشگیری و ارتقای سلامت، پوشش بیمه‌ای، قوانین و مقررات و فرآیندها، کاربرد فناوری اطلاعات در نظام بیمه سلامت، مدیریت منابع، مصارف و سرمایه انسانی و نظارت بر خدمات بیمه سلامت است و ذیل هر یک از عناوین مسائلی طراحی شده است.
دکتر پرویز رمصانی افزود: در این رویداد که تا 15 دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، جوایز مناسبی طراحی شده است تا به این صورت هم سازمان بیمه سلامت به بهترین راه‌حل برای مسائل خود دست یابد و هم مسابقه دهندگان با داوری معیارمند می‌توانند از جوایز در نظر گرفته شده استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه ارزیابی و انتخاب ایده‌ها از15  دی ماه تا 15 بهمن ماه و برگزاری جلسه جمع‌بندی و اختتامیه پایان بهمن ماه صورت خواهد گرفت، بیان کرد: اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور، کارکنان و بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت ایران، پزشکان و متخصصان، کارکنان مراکز تشخیصی و درمانی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت از مخاطبین اصلی رویداد هم‌اندیشی هستند که علاقه‌مندان جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند
 به وب سایت رویداد به آدرس www.shareidea.ihio.gov.ir مراجعه کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه