شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"چهارمین یادواره سرداران و شهدای شهر دالکی ظهر چهارشنبه 21 آذر ماه با حضور سردار فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)ومسئولان استانی وشهرستانی در جوار گلزار شهدای این شهربا اجرای مجری توانمند حسین دهقان برگزار گردید.

 


به گزارش سخن مردم"سردار علی فضلی  در یادواره شهدای شهر دالکی "شهدا را سوزن‌بان مسیر راه انسانها دانست و گفت: با مجد و عظمت شهدا ضمن توانمندی و اقتدار، راه سعادت و پیشرفت جامعه اسلامی فراهم شده است.

1

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) جایگاه شهدای استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: جوانان ولایتمدار استان بوشهر همچون شهید نادر مهدوی هیمنه استکبار جهانی را در آبهای خلیج فارس شکستند.

سردارفضلی با بیان اینکه همه باید پاسدار خون مطهر شهدا و مدافع آرمانهای آنان باشند افزود: باید مسیر راه شهدا و آمان‌های انان بشناسیم تا بتوانیم رهرو راه شهیدان همچون رئیسعلی دلواری و شهید نادر مهدوی باشیم.

وی با تاکید بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: با شناخت راه و آرمان‌های شهدا زمینه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل نوجوان و جوان فراهم می‌شود

index.

3

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با تاکید بر تقویت بصیرت و هوشیاری بر اساس منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: با توجه به اینکه آمریکا به عنوان دشمن خبیث، دستش با رژیم صهیونیستی و مرتجعین در یک کاسه است باید هوشیار باشیم تا بر اساس منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

2

سردارفضلی با تأکید بر اینکه باید بیدار باشیم اظهار داشت: دشمنان تاکنون به اهداف خود دست نیافته‌اند و نمی‌توانند به توطئه‌های خود دست یابند و این مهم با هوشیاری محقق می‌شود.

وی با تاکید بر این نکته که جوانان میدان را برای دشمن آماده نکنند تصریح کرد: جوانان مراقب مجموعه‌های گوناگون و جریان‌های سیاسی باشند که میدان را برای دشمن آماده نکنند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با بیان اینکه نائب امام زمان (عج) حجت الهی بر امت است تاکید کرد: پاسداری از خونهای مطهر و پاک شهدا به معنای دشمن شناسی و دشمن ستیزی است.

سردارفضلی افزود: به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام در ۴۰ سالگی انقلاب شاهد حضور چشمگیر امت در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود.

سرهنگ غلامپور فرمانده سپا ه جوادالائمه شهرستان ضمن تشکر از برگزاری باشکوه یادواره شهدای شهر دالکی اظهارداشت: هیچ چیز جز عشق به شهدا نمی تواند فعالیت و زحمات عزیزانِ این شهر برای برگزاری هر چه شایسته تر این مراسم بزرگ توجیه نماید.

وی درادامه گفت: امنیت امروزمابه لحاظ وجود و رشادت و دلاوری های شهدای عزیزاست،این امنیت نه تنها در ایران اسلامی بلکه در تمام دنیا و به خصوص کشورهای مسلمان وجوددارد،این شهدای عزیز در زمان حیات خود در راه دفاع از دین و ناموس و وطن جنگیدند و در زمان ممات نیز ضامن حیات انقلاب اسلامی می باشند.

وی درپایان گفت: ما در شهرستان دشتستان بیش از یازده هزار رزمنده دوران دفاع مقدس داشتیم که از این تعداد 670 نفر شهید شده اند،ما دردشتستان یک خانواده شهید داریم که 5 فرزند خودرا تقدیم انقلاب کرده است خانواده شهیدان حسینی مقدم که امیدواریم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم .

در این مراسم که با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و عموم مردم، در گلزای شهدای این شهر برگزار شد از ۴۰ شهید شهر دالکی تجلیل شد.

45678

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه