پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"پنجمین المپیاد درون مدرسه ای دبیرستان محجوب در سالن شهدای خلیج فارس برازجان برگزار شد.

110

گزارش:مهین قاسمی

به گزارش سخن مردم"دوشنبه ۲۱آبان ماه پنجمین المپیاد درون مدرسه ای دبیرستان محجوب با حضور دکتر اخلاقی جانشین اداره فرهنگی شهرداری و رئیس هیئت امنایی دبیرستان محجوب ، خانم شهامتی کارشناس تربیت بدنی ، بهبهانی کارشناس مسؤول تربیت بدنی آموزش و پرورش ، چوبدار کارشناس روابط عمومی شهرداری، فخری کارشناس مسؤول آموزش متوسطه اول و جمعی از،مسئولین دبیرستان محجوب و دانش آموزان در سالن شهدای خلیج فارس برازجان برگزار شد.

در ابتدا آیاتی چند از،کلام الله مجید تلاوت شد. پس از آن گروههایی از ورزش های بسکتبال، هندبال، اسکیت، فوتسال، ووشو، جودو و ..... به هنرنمایی پرداختند.

سپس فخری کارشناس مسؤول آموزش متوسطه ضمن تقدیر و تشکر از،مدیر مدرسه محجوب خانم ایلان کشکولی و دبیر ورزشی و دانش آموزان موفق این المپیاد بر مشارکت در همه زمینه ها تأکید کرد و افزود: دانش آموزان می بایست در دوران تحصیلی خود در تمامی زمینه های فرهنگی هنری ورزشی پرتوان باشند.

وی همچنین از تمامی دست اندرکاران این المپیاد تشکر کرد.

در ادامه مدیر مدرسه محجوب خانم ایلان کشکولی نیز ضمن تشکر ویژه از دبیر ورزشی این مدرسه و دانش آموزان و مسئولین و عوامل این المپیاد فعالیت های مستمر دانش آموزان موفق را عنوان نمود و تقدیر کرد.

همچنین در این مراسم از معاون اجرایی بازنشسته سال تحصیلی گذشته خانم موسوی هم تقدیر شد.

در پایان از مسئولین، دبیران و دانش آموزان ممتاز آزمون آغازین تقدیر شد.

111

112

114

113

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه