شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم" مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در آیین افتتاح ساختمان جدید بانک مهر اقتصاد شعبه جم مطرح کرد: ارتقاء جایگاه بانک نشئت گرفته از اعتماد عمومی مردم است.

b7n4_img_2222.jpg

به گزارش سخن مردم"درآیینی باشکوه با حضور سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد،جواد حاجی مزدارانی معاون امور مناطق ، محمد اکبری معاون مهندسی و پشتیبانی، یدالله جعفری مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد، عبدالرحیم دشمن زیاری رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر،حجت السلام گنجی امام جمعه جم ، فرماندار جم ،و مسئولان شهرستان ساختمان جدید شعبه بانک مهر اقتصاد شهرستان جم افتتاح شد .

این ساختمان در زمینی به مساحت ۲۴۷متر در ۴طبفه و به متراژ ۷۵۷متر مربع با اعتباری بالغ بر۲۰ میلیلرد ریال در شهرستان جم احداث شده است .

dm0s_img_2273.jpg

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در این آیین در جمع خبرنگاران درباره جایگاه بانک مهراقتصاد درکشور اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد برخاسته از بدنه مردم است و با توجه به نوع خدمات و سیاستگذاری که در ابتدا برای این بانک پیش بینی شده و با توجه به نیاز های اقشار آسیب پذیر و پایین جامعه توانست جایگاه مطلوبی را دربین مردم جامعه کسب کند .

سید ضیاء ایمانی در ادامه افزود: بانک مهر اقتصاد علی رغم این که ۲۵ سال از فعالیتش میگذرد در رقابت با دیگر بانک ها که فعالیت بیشتری دارد، در رتبه ششم در بین بانک ها و موسسه های مالی اعتباری کشور قرار گرفته است .‌

وی با بیان اینکه ارتقا جایگاه بانک مهر اقتصاد نشئت گرفته از اعتماد عمومی مردم است، اذعان داشت:نحوه ارائه خدمات و رفتار همکاران باعث ایجاد این اعتماد در بین مردم شده است،یکی ازسیاست های بانک انتخاب نیروهایی است که در ارائه خدمات به مردم دقت لازم را داشته باشد .

ایمانی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره این که بانک مهر با توجه به شعار سال ( حمایت از کالای ایرانی) چه بر نامه هایی در دستور کار دارد، بیان داشت: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی که وابسته به نظام است،از سه سال گذشته با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان به ایجاد اشتغال اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است .

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در ادامه سخنانش اضافه کرد : این بانک فارغ از سایت های اصلی خود که توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه است ،حمایت خود را در بخش های اقتصادی ،تولیدی و صنعتی و زمینه انجام فعالیت های زیز ساختی که منجر به ایجاد اشتغال پایدار در جامعه می شود، را نیز فراهم کرده است .

ایمانی حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: بانک ها و واحدهای تولیدی دو بال اقتصاد و بستر ساز اقتصاد مقاومتی در کشور هستند و امیدواریم سیستم بانکی با همراهی بیشتر در این زمینه و با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران بتوانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند .

به گفته این مقام مسئول بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات لازم و حمایت های مالی و سرمایه در گردش توانسته به توسعه،خرید ماشین آلات مورد نیاز و حفظ بخش های تولیدی و صنعتی کمک شایانی کند .

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در این آیین به تاکیدات مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی و اشتغال اشاره کرد و اظهار داست: بانک مهر به عنوان یک مجموعه تلاش می کند سیاستهای نظام را اجرا کند و ما هم قطعا به دنبال ایجاد اشتغال پایدار در کشور هستیم .

جواد حاجی مزدارانی از اجرای طرح های جدید بانک برای کمک به بخش اقتصادی در سال جاری خبر داد و بیان داشت: این طرح ها در ابتدا در بدنه کارشناسی بانک مورد بررسی قرار گرفته و سپس اجرایی می شود،در همین راستا اقدامات خوبی در سه سال گذشته متاثر از تاکیدات رهبری در همه استان ها صورت گرفته و نتایج مطلوبی نیز به دنبال داشته است .

وی از برنامه های در دست اجرا بانک جهت حمایت از کالای ایرانی در سال جاری،گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از رونق تولیدات داخلی تسهیلات ویژه ای برای متقاضیان در نظر گرفته است .

حاجی مزدارانی همچنین پرداخت تسهیلات به زوج های جوان،خرید مسکن و تامین و تجهیز وسایل ضرروی زندگی را یکی دیگر از طرح های بانک در سال جاری خبر داد .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه