جمعه, 08 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم" جلسه مشترک شهرداران دشتستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل شهری و شوراهای استانداری بوشهر در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش سخن مردم" فرماندار دشتستان در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات اجرایی شهرداران شهرستان در انجام وظایف و خدمات به شهروندان گرامی از همکاری آنان در توزیع آب آشامیدنی به مردم در هفته های اخیر ،نیز قدردانی و بر استمرار این مشارکت ها با همکاری شوراهای اسلامی تاکید نمود.

swi7_5.jpg

دکتر ارسلان زارع در ادامه افزود: شهرداری های نه گانه دشتستان در سال گذشته، همه ی اعتبارات تخصیص یافته ی خود از محل تملک دارایی های سرمایه ای ، ارزش افزوده و آلایندگی جذب نمودند که قطعا همکاری مردم شریف ،کارکنان شهرداری و شوراهای اسلامی نقشی موثر در این موفقیت داشته است.

فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : در سال گذشته بیش از 54 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده و آلایندگی به حساب شهرداری های دشتستان واریز گردیده و در سال جاری نیز از همین محل اعتبارات تخصیص صورت خواهد گرفت.

دکتر زارع در پایان میزان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال جاری که در کمیته برنامه ریزی شهرستان برای شهرداری های دشتستان مصوب میشود را نیز بالغ بر 22 میلیارد تومان عنوان نمود که برای بیش از 70 پروژه هزینه خواهد شد.

مهندس کاظم مرادی مدیر کل شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر نیز گفت : شهرداری های دشتستان در سال گذشته موفق به اجرای چند پروژه عمرانی از محل اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی شدند و امسال نیز با توجه به ظرفیت قانونی استفاده از این محل اعتباری انتظار می رود حداقل %50 از آنها را برای اجرای پروژه های عمرانی هزینه نمایند.

شایان ذکر است در پایان جلسه از خدمات مهندس سروش گرمسیری نژاد شهردار سابق دالکی تجلیل شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه