یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"استاندار بوشهربا عذرخواهي از مردم استان بابت خاموشي و مشكلات آب گفت: قدم‌های بزرگی در حل مشکلات آب آشامیدنی استان برداشته می‌شود.

23qd_index.jpg

به گزارش سخن مردم"به نقل از روابط عمومي استانداري بوشهر، عبدالكريم گراوند در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان كه به ميزباني دشتي برگزار شد با تبريك دهه كرامت و تسليت ارتحال آيت الله حق شناس اظهار داشت: در حوزه سياست گذاري اقتصادي بايد به دنبال احيا كانون هاي توليد و اشتغال باشيم.

وي بيان كرد: در شرايط كنوني كه جنگ اقتصادي نامگذاري شده و دشمنان در تلاش براي ضربه زدن به نظام از راه اقتصاد هستند، بيش از هر زماني به اتحاد و انسجام نياز داريم و همه اركان نظام پشت سر رهبري بايد باشند.

وي گفت: بزرگترين بار به دوش دولت است و در جنگ نابرابر اقتصادي بايد اتحاد برادري خود را حفظ كنيم چرا كه حفظ نظام جمهوري اسلام اوجب واجبات است.

استاندار بوشهر با اشاره به شرايط ويژه كشور تصريح كرد: پاسداري از خون شهدا در شرايط كنوني با وحدت و همدلي مردم و مسوولان ميسر است و در بيان و خطابه هاي خود مراقب شرايط كنوني باشيم.

گراوند با اشاره به ظرفيت هاي شهرستان دشتي افزود: بايد با همكاري و كمك همه مجموعه هاي دولتي و ظرفيت هاي بخش خصوصي، استعدادها و ظرفيت هاي دشتي را شكوفا كنيم.

وي با اشار به مشكلات اب و برق بيان كرد: بايد تلاش كنيم كمترين خاموشي برق داشته باشيم در اين زمينه و همچنين مشكلات آب پيگيري هاي جدي صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در حوزه آب مصمم هستيم قدمهاي بزرگ تري برداريم، در زمينه مناقصه دو آب شيرين كن؛ ابلاغ آن به استان رسيده و پيگيري هاي بعدي آن ادامه دارد.

گراوند با عذرخواهي از مردم استان بابت خاموشي و مشكلات آب و برق گفت: در حوزه هزينه اعتبارات، نظارت بر تخصيص اعتبارات با جديت دنبال ميشود و اين موضوع به صورت ماهانه پيگيري ميكنم.

وي افزود: گزارش ميزان جذب اعتبارات ملي دستگاه هاي اجرايي و ميزان جذب اسناد اعتباري استان توسط سازمان برنامه و بودجه استان تهيه شود.

استاندار بوشهر اضافه كرد: اعتبارات استان. بايد صرف توسعه استان شود و از هزينه هاي غيرضروري در دستگاه هاي اجرايي جلوگيري شود.

گراوند گفت: مذاكره اي با وزارت نيرو داشتيم و قرار است يك شركت بخش خصوصي براي اجراي سيستم اسكن سه بعدي از شبكه‌هاي آب استان وارد استان شود و شهر دالكي را براي پايلوت طرح انتخاب كرديم و در صورت موفق بودن سيستم در كل شبكه هاي آب استان اين سيستم را اجرا ميكنيم تا وضعيت هدر رفت آب در استان مشخص شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه