یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"محمد حسن محمدی شهردار برازجان در پیامی، 14خرداد سالروز عروج ملکوتی امام راحل و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

nmuc_img_20171018_151348.jpg

14خرداد ماه، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد را به مقام عظمای ولایت و مردم فهیم و همیشه در صحنه شهر برازجان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

خرداد ماه، یادآور ایام تلخی است که معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) بعد از عمری مجاهدت و هدایت نهضتی بزرگ و جهان گستر ، به ملکوت اعلی پیوست و جهان اسلام را غرق در عزا و ماتم کرد.

از مهمترین مصادیق تبلور اندیشه متعالی پیر فرزانه انقلاب، در یکی از بزرگترین حماسه های جاودان ملت غیور ایران اسلامی در یوم ا... 15 خرداد 1342 ، بوده است که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یادآور رشادت، از خود گذشتگی، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرتهای پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند .

اینجانب به عنوان شهردار برازجان ضمن عرض تسلیت و تعزیت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل(ره) و جنبش و قیام عظیم و خونین ملت ایران بر علیه استبداد و استعمار؛ یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای عزیز 15 خرداد و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشته، امید است در سایه ایزد منان، ظل توجهات امام عصر (عج) و رهبری آگاهانه مقام معظم رهبری شاهد موفقیت و سربلندی روز افزون شهر و دیارمان برازجان سربلند در تمامی عرصه ها باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه