چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: حضور با صلابت مرزداران تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع) در نقطه های صفر مرزی خوزستان بسترساز تامین امنیت و آرامش کشور است.

sokhanemardom 2535

به گزارش سخن مردم سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر همراه با سردار یداله کشاورز فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) در بازدید از یگان‌های مرزی تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع)   اظهار داشت: توفیقی حاصل شد تا در ایام میلاد و جشن ماه مبارک شعبان و ایام عید نوروز در بین شما مرزداران باشم و از نزدیک با شما عزیزان دیدار و گفت‌وگو کنم.

وی ضمن تجلیل از خدمات شایسته و اثربخش مرزداران در سنگر تأمین نظم و امنیت منطقه خوزستان، افزود: حفظ امنیت، مهم‌ترین و سنگین‌ترین مأموریت در نظام اسلامی است که مرزبانان همواره با شایستگی و توانمندی در اجرای هدفمند این ماموریت خطیر، سربلند هستند.

سردار رزمجو با بیان اینکه حضور مرزداران در نقاط صفر مرزی بسترساز تأمین امنیت و آرامش مرزنشینان است، ادامه داد: بی تردید زحمات شبانه روزی مرزداران نزد خداوند متعال بدون اجر نخواهد ماند و قطعأ ثمره این سختی‌ها، ایجاد امنیت پایدار در داخل و مرز‌های کشور است.

وی بیان داشت: طبق فرمایش گرانب‌های امام علی (ع)، “امنیت در هیچ سرزمینی برقرار نمی‌شود مگر به واسطه سپاهیان آن سرزمین”، لذا امنیت پایدار و مثال زدنی و سربلندی کشورمان را مدیون خون شهدا و شما مرزداران عزیز هستیم که امنیت را برای کشور تضمین کردید.

وی در خاتمه ضمن تقدیر از کلیه مرزداران تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) حضور و نگهبانی در پاسگاه‌های مرزی را عبادتی بزرگ خواند و خاطرنشان کرد: اگر ایمان و اعتقاد ایرانیان در ادوار مختلف تاریخ و در بحبوحه بحران‌های اقتصادی و سیاسی نبود، هم اکنون شاهد این عزت و اقتدار نبودیم.

خبرگزاری بسیج از بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه