سه شنبه, 04 آذر 1399 - Tuesday, 24 November 2020

سخن مردم"رئیس اتحادیه صنف لبنیات آقای غلامرضا دست یافته با ارسال پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت فرزند سالار کربلا حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان شهرستان دشتستان مخصوصاً جوانان شاغل در واحدهای صنفی رسته های اتحادیه صنف لبنیات تبریک عرض نمودند.

index

به گزارش سخن مردم"به مناسبت ولادت با سعادت علی اکبر(ع)روزجوان و به جهت پاسداشت این روز ،رئیس اتحادیه صنف لبنیات طی بازدید از واحد صنفی جوانترین فرد صنفی آقای حسن قویدل ۱۹ ساله در رسته سوپر  مواد غذایی در شهر برازجان که درخیابان  ۲۸ هکتاری روبروی مسجد الزهرا قرار دارد تقدیر نمودواین روزبزرگ را به ایشان تبریک گفت.
ایشان درادامه بیان نمود: جوانان امروز فرزندان همان جوانان دیروز هستند  که در زمان جنگ تمامی امکانات خود داخل خارج از کشور را رها کردند و برای دفاع از ناموس کشورشان  به جنگ رفتند، لذا امروز بایستی از پیامبر اسلام علیه السلام که جوان ۱۹ ساله خود را رهبر سپاه خود کردند و به جنگ کفار فرستادند درس گرفت.

IMG 00111

رئیس اتحادیه صنف لبنیات دشتستان اظهار داشت:بدون شک جوان امروزی شاغل در واحد صنفی با رهنمودهای بزرگان این صنف  و کنار تجربه های آنان و استفاده از ایده ها و تکنیک های نوین بازاریابی باعث پیشرفت توسعه و رونق کسب و  کارشان خواهد شد. اقای دست یافته تصریح نمود: نباید به جوان با گفتن کلمه کم تجربه یا بی تجربه باعث یاس و  ناامیدی در کارشان باشیم، باید جوان را درک کرد و برای پیشرفت کارشان به آنان بها داد و باید مسئولان تمامی تلاششان به جهت برطرف کردن مشکلات به کار گیرند، چرا که با بالا رفتن آنان باعث ارتقا  جامعه و مایه افتخار و سربلندی همه خواهد شد.
در ادامه رئیس اتحادیه آقای دست یافته به پای  صحبت های  جوانترین فرد صنفی اتحادیه صنف لبنیات و مشکلاتشان نشستند.

IMG 00171

این جوان زحمتکش درادامه گفت: اینجانب  حسن قویدل فرزند محمدحسن  متولد 78/11/30میزان تحصیلاتم دیپلم کامپیوتر، دارای واحد صنفی سوپر  مواد غذایی واقع در برازجان ۲۸ هکتاری روبروی  مسجد فاطمه الزهرا  هستم ،که بعد از فوت پدرم به  جهت تامین هزینه خانواده با حمایت عمویم  نسبت به احداث واحد صنفی سوپر مواد غذایی اقدام نمودم.
 وی بیان نمود: بلافاصله پس از چیدمان با مراجعه به اتحادیه در مورخ یازدهم بهمن ۹۷ نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام نمودم .اینجانب از ۶ سالگی دچار بیماری دیابت شدم که الان با درآمد مغازه ماهی  حدود ۱۵۰ هزار تومان هزینه پزشکی و خرید انسولین به غیر از هزینه های گزاف برق  و ‌... هزینه می کنم .
من به عنوان فرد صنفی عاجزانه از مسئولین خواهشمندم که به جهت توسعه مغازه ام  وام با سود کم بهره و راهکاری برای بیمه به جهت تامین هزینه های پزشکی و همچنین راهکاری برای تعرفه برق همه واحدهای صنفی که باعث نابودی همه مغازه ها  شده است اقدام نمایند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه