سه شنبه, 18 مرداد 1401 - Tuesday, 09 August 2022

سخن مردم"5هزار بسته حمایتی بین خانواده‌های نیازمند آسیب‌دیده از ویروس کرونا استان بوشهر در قالب رزمایش «کمک مؤمنانه» توزیع شد.

0uuo2i8yrxhuvdsda1c31pt0k5fx8e0w

به گزارش سخن مردم"، حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی؛ مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان بوشهر در این رابطه گفت: در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی این مجموعه نیز همگام با اقشار مختلف جامعه طی فراخوانی نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مومنانه مردم ولایت مدار بوشهر اقدام کرد و بالغ بر ۵میلیارد ریال از محل کمک‌های مردمی جمع آوری شد.

وی افزود: آستان قدس رضوی نیز با اختصاص مبلغ ۵ میلیار ریال جمعا مبلغ ۱۰میلیارد ریال جمع‌آوری شد که به لطف خداوند و یاری خیرین و خادمیاران توانستیم ۵۰۰۰ بسته مایحتاج اولیه زندگی شامل برنج، روغن، ماکارونی، قند و شکر، رب، حبوبات تهیه کنیم.

وی هدف از رزمایش کمک مومنانه را حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از کرونا عنوان کرد و گفت: به همت رابطین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها خانواده‌های نیازمند شناسایی شدند.

حجت الاسلام جمالی اضافه کرد: مراسم توزیع این بسته‌های معیشتی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، استاندار و فرمانده سپاه استان در مصلی نماز جمعه بوشهر برگزار شد و فرایند توزیع این بسته‌ها توسط رابطین شهرستانی به نیابت از امام رضا(ع) رسماً کار خود را آغاز کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه