دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

سخن مردم : حیدر بردبارنسب فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان: کار تشکیلاتی لازمه جوانان طراز انقلاب اسلامی است.

sokhanemardom 1217

به گزارش سخن مردم : فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم (ع) شهرستان دشتستان در مراسم افتتاحیه دوره یاوران ولایت فرماندهان بسیج دانش آموزی مدارس دبیرستان های متوسطه دوم عنوان کرد: نمی شود بدون کار تشکیلاتی منظم به اهداف عالی انقلاب اسلامی رسید.

وی افزود: جبهه انقلابی و جوان انقلابی باید نسبت به کار منظم تشکیلاتی تعمیم جدی داشته باشد ، باید جوان انقلابی ریشه های مدیریت تشکیلاتی را بشناسد و این مهم با مطالعه ، بحث و گفتگو و کار عملی بدست می آید.

این فرمانده جوان اعلام نمود: نمی شود که ما برای فعالیت های فنی دوره های عملی بزاریم ، چون می دانیم بدون عمل کردن و کار عملی فرد آن فن را بدست نمی آورد ولی در مسائل انسانی فقط حرف بزنیم و فضایی برای کار عملی دانش آموزان فراهم نکنیم.

وی با بیان اینکه تشکل های دانش آموزی به ویژه بسیج دانش آموزی فضایی است برای تقویت ریشه های علمی ، بصیرتی و معنوی دانش آموزان است ، با ایجاد بستر برای نقش آفرینی جوانان و دانش آموزان زمینه رشد و کسب تجربه را برای آنان فاهم می نماید.

وی عنوان نمود: طبق ردیف 12 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان شده است که ساعات غیردرسی مدارس توسط تشکل های دانش آموزی باید به کانون های فرهنگی و مرکزی برای پرورش جوان مومن انقلابی پای کار که از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است تبدیل شود.

sokhanemardom 1213

sokhanemardom 1200

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه