یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم : رئیس اداره برق برازجان درنشست با شورای اسلامی شهر برازجان بابیان اینکه من خود نیزدرمناطق کم برخوردار زندگی کرده ام بزرگ شده آنجا هستم افزود:برای رفع مشکلات مردم مناطق کم‌برخوردار پای کار هستم.

IMG 9728

به گزارش سخن مردم : مهندس شمسی فرد اظهارداشت:اگر مشترکین در زمینه مدیریت مصرف برق ۱۰ درصد هم همکاری کنند ودرساعات اوج مصرف برق مردم رعایت کنند ،ما خاموشی نوبتی درسطح شهر نخواهیم داشت.

ایشان ازمشترکان برق دشتستان درخواست نمود مصرف برق را مدیریت کنند .

رئیس اداره برق برازجان درخصوص استفاده از کولرهای گازی گفت:دمای این وسائل سرمایشی در ساعت ۱۳ تا ۱۷ بعد از ظهر باید بین ۲۳ تا ۲۶ درجه باشد

IMG 9743

همچنین جاروبرقی، اتو و ماشین لباسشویی وسایل پر مصرف برقی هستند که بایددر در ساعت ۱۳ تا ۱۷ بعد از ظهر که ساعات اوج بار مصرف در فصل گرما استفاده نشود.وتا حدامکان از از لامپ‌ های LED استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه هدف ما از مدیریت مصرف، ایجاد محدودیت نیست تصریح نمود: کنتورهای برق ما دارای سه تعرفه است مثلا درساعت ۷ تا ۱۱ هر یک کیلو وات همان یک‌ کیلو وات درساعت ۲۳ تا ۷ صبح به ازای هر یک کیلو وات برقی که مصرف می کنید ۵۰ درصد، و ساعت ۱۱ تا ۲۳ چند برابر حساب می شود‌.

رئیس اداره برق برازجان تا جایی که بتوانیم با مجموعه شهرداری و شورای شهر همکاری می کنیم و درخصوص جا به جایی تیرهای چراغ برق طبق اعلام قانون، حفظ حریم تاسیسات موجود الزامی است وباید استعلام کنیم وقمستی ازاین کار بر عهده شهرداری است اما اداره برق و شهرداری این کار را به صورت مشترک انجام می دهند.

شمسی فرد درادامه گفت: پایه های سیمانی استاندارتراست ولی به جهت داشتن پله بارها شاهد سرقت سیم های برق وورود به خانه های مردم از طریق سارقین بوده ایم ،بخاطر همین پایه های چوبی سرقت را کاهش می دهد.

IMG 9809

IMG 9810

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه