امروز:
جمعه, 25 خرداد 1403
دسته: استانی
سه شنبه, 01 خرداد 1403 17:15
   
    ایمیل
کد خبـر : 1736

سخن مردم:  مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر  شهادت جانسوز خادم ملت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و همراهان راتسلیت گفت.به گزارش سخن مردم:در پی سانحه دلخراش سقوط بالگرد و شهادت جانسوز شهید جمهور و خادم ملت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر پیامی را صادر کرد:


إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُون

خبر شهادت جانسوز خادم ملت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور پرتلاش و جهادی کشور و همراهان ایشان در پی وقوع حادثه سقوط بالگرد، قلب‌ ملت ایران را در بهت و اندوه فرو برد. این ضایعه فقدانی بزرگ و جبران‌ناپذیر‌ است.

بیش از چهار دهه مداومت‌ و استقامت این یاور رهبری، سید محرومان و خادم الرضا در پیگیری و تلاش برای حل مشکلات مردم و در عاقبت امر شهادت در راه خدمت به ملت، بی شک برای همه مسئولان و متولیان کشور الهام‌بخش‌ خواهد بود.

حمایت همه جانبه از نطام تعلیم وتربیت بویژه اجرای قانون رتبه‌بندی در دولت سیزدهم، ودیعه و یادگار اررشمندی از آن مجاهد و خادم صادق است که تا همیشه در خاطر جمعی فرهنگیان به یادها می‌ماند.

اینجانب به نمایندگی از فرهنگیان و دانش آموزان استان بوشهر، عروج جانسوز خادمان دلسوز ملت را به پیشگاه حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) و نایب حق مدارش مقام معظم رهبری و مردم قدر شناس ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم.

علی موحدی
مدیرکل

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share