امروز:
جمعه, 25 خرداد 1403
دسته: یاداشت
شنبه, 04 شهریور 1402 12:22
   
    ایمیل
کد خبـر : 880

 سخن مردم:فرماندار دشتستان درپیامی هفته دولت راتبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته دولت، هفته گزارش خدمت و تبیین دستاوردها و اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی و فرهنگی است؛ تا پیرو تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ابعاد مختلف خدمات دولت برای مردم شفاف سازی شود و با تبیین دستاوردهای نظام، دشمنان ایران اسلامی از نیرنگ ها و توطئه‌ها و هجمه‌های سنگین رسانه‌ای خود روز به روز ناامیدتر شوند.
امروز؛ دولتی در کسوت پرفضیلت خدمتگزاری به مردم قرار گرفته که با شعار" دولت مردم " همچون دولت شهیدان رجایی و باهنر ساده زیستی، مردم داری و خدمت صادقانه را در میدان عمل دنبال می‌کند.
بر همه دولتمردان فرض است تا در قالب نگاه و عمل شهیدان والامقام دولت، نقش و رسالت خود را در خدمت به مردم بازخوانی کنند و ابعاد مختلف خدمتگزاری را مورد تامل و بازاندیشی قرار دهند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر، فرا رسیدن هفته دولت و پیشاپیش روز کارمند را به همه دولتمردان و کارکنان، خدوم و متعهد، تبریک عرض نموده و تکریم مقام ارباب رجوع و ارائه شایسته ترین خدمات به مردم شریف دشتستان در راستای آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را خواستارم.


احمد بنافی
فرماندار دشتستان

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share