امروز:
پنج شنبه, 30 فروردين 1403
دسته: یاداشت
سه شنبه, 01 اسفند 1402 20:34
   
    ایمیل
کد خبـر : 1435

سخن مردم:شامگاه دوشنبه در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از پیشکسوت حوزه مطبوعات و رسانه‌ استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

به گزارش سخن مردم:، وحید حیدری معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این ارتباط گفت: حبیب قاسمی مدیرمسئول هفته نامه "مردم جنوب" در شهرستان دشتستان استان بوشهر است که سابقه فعالیت بیش از چهار دهه در حوزه خبر و رسانه دارد.

وی بیان کرد: این پیشکسوت فعال در کنار فعالیت در حوزه مطبوعات، رسانه و خبرنگاری، در بخش ادبیات نیز با تالیف آثار فاخر به عنوان شخصیتی برجسته شناخته می‌شود.

حیدری افزود: مدیرمسئول پایگاه خبری "سخن مردم" دیگر حوزه فعالیت حبیب قاسمی در حوزه مطبوعات است.

وی اظهار کرد: عباس محمدیان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از پیشکسوت حوزه مطبوعات و رسانه استان بوشهر تقدیر کرد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان عنوان کرد: این آیین تقدیر در بازدید اصحاب رسانه استان از نمایشگاه رسانه‌های ایران انجام شد.

لازم به توضیح است بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از روز یکشنبه 29 بهمن در مصلی امام خمینی (ره) گشایش و تا چهارشنبه دوم اسفند ماه  میزبان میهمان و علاقه‌مندان خواهد بود.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share