امروز:
چهارشنبه, 15 آذر 1402
دسته: اخبار ویژه - اسلایدر
دوشنبه, 03 مهر 1402 15:00
   
    ایمیل
کد خبـر : 972

سخن مردم: همایش روایت فتح قله در بوشهر توسط سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش سخن مردم: دوشنبه 3 مهر ماه همایش روایت فتح قله با موضوع جهاد تبیین و امید آفرینی با حضور مسئول روابط عمومی کل سپاه، فرمانده سپاه استان بوشهر، پیشکسوتان دفاع مقدس و مسئولین این استان در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
انقلاب اسلامی سرمشقی برای آزادگان جهان است
سردار رمضان شریف ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی هر ساله با ناامید و ناامن کردن جامعه از طریق رسانه تولید محتوا می‌کنند.
شریف با تاکید بر اینکه باید روایات دوران هشت سال دفاع مقدس به خوبی تبیین شود، ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون نفر در کشور دوران دفاع مقدس را حس نکرده اند و می‌طلبد رسانه‌ها این امر مهم را به خوبی به جامعه انتقال دهند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی سرمشقی برای آزادگان جهان است، تصریح کرد: همان کسانی که امروز از اوکراین حمایت می‌کنند در زمان جنگ علیه ایران اسلامی از رژیم بعث عراق در راستای تضعیف و ازبین بردن انقلاب اسلامی تلاش می‌کردند.
مسئول روابط عمومی سپاه در ادامه به اهداف بلند دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: از مهمترین اهداف برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس آن دوران است.
شریف به رسالت خطیر رسانه در جامعه پرداخت و یادآور شد: تبیین دوران دفاع مقدس و بصیرت افزایی رسالت مهم رسانه در جامعه است.
وی با اشاره به اینکه دشمنان در آتش افروزی اغتشاشات تلاش داشتند تا نظام را با فروپاشی ازبین ببرند، عنوان کرد: با تلاش‌ها و مجاهدت‌های جوانان و تبیین واقعیت‌ها توسط رسانه‌ها تمام اقدامات دشمنان خنثی شد.
انقلاب اسلامی در جهان گسترش یافته است
سرتیپ علی رزمجو در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دوران دفاع مقدس افزود: دوران دفاع مقدس تجربیات مدیریتی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی گوناگونی را در راستای رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی برای جامعه به ارمغان آورد.
علی رزمجو در ادامه تصریح کرد: نترسیدن از دشمنان یکی از مولفه‌های اصلی دوران دفاع مقدس به شمار می‌رود که با بهره گیری از آن میتوانیم از تهدیدات و موانعی که دشمنان بر سر راه اهداف انقلاب میگذارند به راحتی عبور کنیم.
وی تربیت جوانان با روحیه انقلابی و جهادی را بسیار برای جامعه مهم و اثربخش دانست و اظهار کرد: تربیت جوانان انقلابی در جامعه باعث می‌شود که همچون رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بتوانیم از موانع دشوار عبور کرده و غیرممکن را ممکن سازیم.
فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر انقلاب اسلامی را در جهان در حال گسترش تلقی کرد و گفت: انقلاب اسلامی با فدا کردن شهدا در راه اسلام حماسه‌های متعددی را در کشور رقم زد و توانست به اسقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دست پیدا کند که همین مهم سبب گسترش آن در ملت‌های جهان و الگوگیری جهانیان از این انقلاب شد.
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر نیر در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس افزود: اصحاب رسانه از مهم‌ترین قشر در جامعه در راستای اجرایی نمودن جهاد تبیین و امید آفرینی محسوب می‌شوند.
محسن رضایی نژاد با اشاره به بخشی از برنامه‌هایی که توسط سازمان بسیج رسانه استان بوشهر در این استان اجرایی می‌شوند تصریح کرد: سازمان بسیج رسانه استان بوشهر سالانه برنامه‌هایی همچون جشنواره رسانه‌ای ابوذر، برگزاری اردو‌های راهیان نور و راهیان پیشرفت و همچنین رویداد جام رسانه‌ای امید را برگزار می‌کند.
این مسئول در ادامه با اشاره به رویداد جام رسانه‌ای امید اظهار کرد: این رویداد همچون رزمایشی است که اصحاب رسانه را گرد هم می‌آورد و در مدت ۲۴ ساعت آن‌ها به‌طور جهادی و بدون خواب به تولید محتوای انقلابی و تبیین دست آورد‌های انقلاب اسلامی می‌پردازند.

در پایان این همایش از خانواده‌های شهدای رسانه در دوران ۸ سال دفاع مقدس با اهداء لوحی تقدیر به عمل آمد و از پوستر جام رسانه‌ای امید رونمایی شد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share