امروز:
چهارشنبه, 15 آذر 1402
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
شنبه, 08 مهر 1402 22:56
   
    ایمیل
کد خبـر : 991

 سخن مردم: مسئول کانون خدمت رضوی شهر عالیشهر گزارش عملکرد فعالیت های  این کانون در سه ماهه دوم سال را به ارزش ریالی ۲ میلیارد ریال ارائه داد.

به گزارش سخن مردم:، محســن حیدری در خصوص عملکرد سه ماهه دوم سال این کانون در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی گفت: ارزش ریالی  خدمات ارائه شده به مردم عالیشهر و نیازمندان این شهر نزدیک به ۲میلیارد ریال است.

حیدری با اشاره به اینکه کانون عالیشهر در حوزه بهداشت و کمک هزینه های درمان(جراحی، دارویی و ... ) جمعا به ارزش ۴۸۰ میلیون ریال به بیماران نیازمند پرداخت کرده است افزود: در همین راستا وام های قرض الحسنه ی درمــان نیز جمعا به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال به بیماران نیازمند اختصاص داده شده است.

وی افزود: ۴۰۰ میلیون ریال وام کمک هزینه معیشتی و امورات فرهنگی مناطق محروم به خانواده های نیازمند واریز شد.

مسئول کانون خدمت رضوی شهر عالیشهر از اعزام پنج زائـــر زیارت اولی نیازمند به کربلای معلی در ایام اربعین حسینی به ارزش مادی ۹۰ میلیون و سیصد میلیون ریال خیر داد و افزود:در برپایی موکب بین راهی خدمت به زوار اربعینی به ویژه زوار شیعه پاکستانی مبلغ ۸۰ میلیون ریال هزینه شده است

حیدری یکی دیگر از فعالیت های این کانون را برپایی موکب شهید نادر مهدوی در اربعین حسینی و ایام سوگواری آخر ماه صفر عنوان کرد و تصریح داشت: مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال برای برپایی این موکب هزینه شده است.

مسئول کانون خدمت رضوی عالیشهر در آخر گفت:خدا را شاکر هستم که مورد محبت آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام خدماتی جهت رفع مشکلات مردم نیازمند با همکاری خادمیاران این کانون انجام شده و ان شاءالله توفیق خدمت در این راه ادامه داشته باشد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share