امروز:
چهارشنبه, 15 آذر 1402
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
جمعه, 07 مهر 1402 20:26
   
    ایمیل
کد خبـر : 989

  سخن مردم:ابوالفضل قاسمی-مدیر کانون‌های خدمت رضوی بوشهر از اجرای طرح «مهر رضوی» با توزیع نوشت افزار مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند دو مقطع ابتدایی و دبیرستان در این استان خبر داد.

به گزارش   سخن مردم: مهران خورده بین مقدم مدیر کانون‌های خدمت رضوی بیان نمود: بنیاد کرامت رضوی بخش خدمات اجتماعی، با همکاری کانون‌های خدمت رضوی به صورت مشارکتی، اقدام به تهیه وتوزیع نوشت افزار به نام مهر رضوی کرد که بخش عمده آن توسط خیران تهیه شده است.

وی بیان کرد: میزان بسته های اختصاص یافته به استان بوشهر یک هزار بسته با ارزش هفت میلیارد ریال است که ارزش هر بسته در مقطع ابتدایی هشت میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و در مقطع متوسطه ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی تصریح کرد: این نوشت افزار با کیفیت و ایرانی شامل کوله پشتی و ۱۸ قلم نوشت افزار در مقطع ابتدایی و در متوسطه 16 قلم است.

خورده‌ بین ادامه داد: بسته‌های تهیه شده در کلیه شهرستان‌ها و بخش‌های کم برخوردار توزیع شده تا به نام آقا علی ابن موسی الرضا (ع) به دست دانش آموزان نیازمند برسد.

وی تاکید کرد: در این مقطع از سال تحصیلی وظیفه همگان است تا در مسیر علم و دانش و تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان گام بردارند.

برای مشاهده ویدئو برلینک زیر کلیک کنید

https://www.aparat.com/v/W3xJS

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share