امروز:
پنج شنبه, 30 فروردين 1403
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
دوشنبه, 07 اسفند 1402 23:46
   
    ایمیل
کد خبـر : 1448

سخن مردم:هم زمان با اعیاد شعبانیه و در راستای اجرای پویش جشن مهدوی ۱۱۹۰ مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر و تعدادی از خادم یاران و یاوران رضوی در جشن ازدواج ۳۰ زوج دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور یافته و این جشن را به  پرچم سبز رضوی مزین کردند.

به گزارش سخن مردم:، مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در این جشن ضمن تبریک و آرزوی خوشبختی برای زوج‌های جوان در خصوص سبک زندگی رضوی نیز سخنرانی کرد.

در ادامه ضمن زیارت پرچم سبز گنبد امام رضا علیه السلام یک ارتباط مستقیم رادیویی نیز با حرم مطهر رضوی برای زوج‌ها و حاضران در این مراسم برقرار شد آقای فرخزاده مدیر رادیو بنیاد کرامت رضوی نیز ازدواج این زوج‌ها را تبریک گفته و برای این عزیزان از جوار ضریح آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام آرزوی سعادت و خوشبختی نمود.

در پایان مهران خورده بین مقدم مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر هدایای متبرک رضوی از جمله امکان یاور رضوی شدن را به عنوان هدیه ازدواج به این زوج‌ها اهدا کرد که رضایت و خوشحالی آنان را به همراه داشت.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share