امروز:
پنج شنبه, 30 فروردين 1403
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
جمعه, 04 اسفند 1402 20:57
   
    ایمیل
کد خبـر : 1436

سخن مردم: در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از خادمیار رضوی و پیشکسوت حوزه مطبوعات و رسانه‌ استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش سخن مردم: ، وحید حیدری ، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این ارتباط گفت: حبیب قاسمی مدیرمسئول هفته نامه "مردم جنوب" در شهرستان دشتستان استان بوشهر است که سابقه فعالیت بیش از چهار دهه در حوزه خبر و رسانه دارد.

وی بیان کرد: این پیشکسوت فعال در کنار فعالیت در حوزه مطبوعات، رسانه و خبرنگاری، در بخش ادبیات نیز با تالیف آثار فاخر به عنوان شخصیتی برجسته شناخته می‌شود.

حیدری افزود: مدیرمسئول پایگاه خبری "سخن مردم" دیگر حوزه فعالیت حبیب قاسمی در حوزه مطبوعات است.

وی اظهار کرد: عباس محمدیان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از پیشکسوت حوزه مطبوعات و رسانه استان بوشهر تقدیر کرد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان عنوان کرد: این آیین تقدیر در بازدید اصحاب رسانه استان از نمایشگاه رسانه‌های ایران انجام شد.

لازم به توضیح است حبیب قاسمی، به عنوان خادمیار رضوی عضو کانون خدمت رضوی خبر و فضای مجازی استان بوشهر و مسئول کانون خدمت رضوی خبر و فضای مجازی شهرستان دشتستان می باشد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share