امروز:
جمعه, 25 خرداد 1403
دسته: اخبار آستان قدس رضوی
جمعه, 10 آذر 1402 15:55
   
    ایمیل
کد خبـر : 1229

با حضور مدیر کانون مرکزی خدمت رضوی شهرستان دشتی؛

سخن مردمبا تلاش و همکاری خادمیاران و یاوران رضوی یادواره شهدای روستای باغان برگزار شد.


به گزارش سخن مردم: یادواره شهدای روستای باغان دشتی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و آحاد مردم در مدرسه شهدای بانک رفاه این روستا برگزار شد که خادمیاران و یاوران رضوی بخش شنبه و طسوج آماده سازی جایگاه مراسم و پذیرایی از دوستداران شهدا را عهده دار بودند.


در این برنامه که مسئولین و مدیران شهرستان نیز شرکت داشتند برنامه های مختلف از جمله سرود، روایتگری، شعر خوانی و مداحی اجرا شد.
در پایان برنامه باغداری مدیر کانون های خدمت رضوی شهرستان با حضور در جمع خادمیاران و یاوران رضوی، زحمات ایشان را پاس داشته و مورد تقدیر قرار داد.


خادمیاران رضوی روستای باغان نمایشگاه یاد یاران را برپا نمودند

همزمان با برگزاری یادواره شهدای روستای باغان دشتی خادمیاران این روستا نمایشگاه عرصه میادین دفاع مقدس که مزین به تمثال مبارک شهدای روستا بود برپا نمودند.
حسین باغداری مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان دشتی در بازدید از این نمایشگاه، ضمن تقدیر از خادمیاران و یاوران رضوی این روستا، استفاده از هنر را جهت انتقال ارزش و نقش فداکاری های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس را شیوه ای کاملا اثربخش دانسته و زیبایی این کار را ستودند.

مدیر کانون خدمت رضوی شهرستان دشتی با خادمیاران و یاوران رضوی روستای درویشی در چهارشنبه امام رضایی(ع) دیدار کرد

حسین باغداری با حضور در بین خادمیاران و یاوران رضوی روستای درویشی شهرستان دشتی ضمن بررسی برنامه های کانون خدمت رضوی این روستا از ایستگاه صلواتی کانون دیدن کرد.
در این دیدار که حجت الاسلام اسماعیلی نیا معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان دشتی نیز حضور داشت گروه سرود نوجوانان دختر کانون، سرود زیبای امام زمان(عج) را اجرا کردند که مورد رضایت و تشویق حاضرین قرار گرفت.

 

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share