امروز:
چهارشنبه, 15 آذر 1402
دسته: مشروح اخبار
شنبه, 01 مهر 1402 16:00
   
    ایمیل
کد خبـر : 969

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان:
سخن مردم: سلیمان حیاتی اصل در مراسم زنگ ایثار و مقاومت گفت: جنگ ما را آبدیده کرد و زمینه ساز پیشرفت شد.
به گزارش سخن مردم: مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در این مراسم گفت: ما امروز چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس را گرامی می‌داریم در حالی که درپایان تابستان شهریور سال ۱۳۵۹ ناگهان سایه جنگی نابرابر بر سر این آب و خاک و مردم سرزمین ما افتاد.
حیاتی اصل بیان کرد: بعد از اینکه بزرگترین انقلاب جهان در کشور ما صورت گرفت و نظام اسلامی جایگزین نظام دیکتاتوری شد، صدام حسین به خیال خام خود برای براندازی این نظام نوپا به کشور ما حمله کرد و قصد سرنگونی این نظام را داشت که با مقاومت مردم ایران روبرو شد.
این مقام مسئول اظهار داشت: مسیر توانایی از دانایی می‌گذرد، جوانان ما باید در فضای جنگ ترکیبی، تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی گفت: هر چند جنگ ویرانی‌ها و خشونت‌هایی برای ما داشت، اما در کنار این ویرانی‌ها، جلوه ها، زیبایی‌ها و دست آورد‌هایی هم بود که باعث پیشرفت ما در صحنه‌ها و زمینه‌های مختلف گردید و توانستیم روی پای خود بایستیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان جنگ را زمینه ساز پیشرفت دانست و افزود: ما در این جنگ آبدیده شدیم و آموختیم که چگونه مقاومت و پایداری کنیم، و توانستیم با تقویت زیرساخت‌های نظامی و موشکی خود به مرحله‌ای برسیم که اکنون هیچ قدرتی فکر تجاوز به این کشور را به خود راه نمی‌دهد.
اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share