امروز:
جمعه, 25 خرداد 1403
دسته: مشروح اخبار
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 14:07
   
    ایمیل
کد خبـر : 1763

سخن مردم:سومین جلسه انتخاباتی در بخشداری مرکزی دشتستان با ریاست هادی عدالت بخشدار مرکزی و دهیاران بخش صبح روز چهارشنبه ۹ خرداد ماه برگزار شد.


به گزارش سخن مردم:بخشدار مرکزی دشتستان ضمن عرض تسلیت در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه گفت: شهادت آیت الله رئیسی برای تمام کسانی که ایشان را می‌شناختند و کسانی که بعد از شهادت ایشان به ابعاد زندگی این شهید بزرگوار پی بردند بشدت سخت و جانسوز بود.

هادی عدالت در خصوص اثرگذاری شهید رئیسی ابراز کرد: امروز که عملکرد این دولت در عرصه‌های اشتغال، مسکن، ازدواج، عزتمند کردن ایران اسلامی و ایستادن در مقابل زورگویان و مستکبرین را بررسی می‌کنیم؛ می‌بینیم ایشان در مدت زمانی کوتاه اثرگذاری ای بسیار بزرگ و فراتر از منطقه‌ای داشت؛ ایشان با برنامه ریزی دقیق، ضمن بهم ریختن معادلات دشمنان، مسیر پیشرفت کشور را ریل گذاری کرد و در آخرین اقدام، جاودانه در دل‌های همه ما حک شد.

عدالت با اشاره به فضای به وجود آمده در کشور افزود: وظیفه همه شما دهیاران این است که با بیان عملکرد دولت و ابعاد مختلف شخصیتی آیت الله شهید رئیسی در مناسبت‌های پیش رو، در راستای جهاد تبیین گام بردارید و فضای روستا را برای برگزاری انتخاباتی پرشور آماده کنید.

بخشدار مرکزی دشتستان در خصوص مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) نیز بیان کرد: برای سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) دولت را در برگزاری برنامه های عزاداری یاری کنید و از این فرصت هم برای تبیین دستاوردهای نظام بهره ببرید.

عدالت با تاکید به انضباط مالی و اداری دهیاران تصریح کرد: اسناد مالی، احکام و قراردادهای خود را منظم و آماده کنید جهت بازرسی‌هایی که در آینده از دهیاری ها انجام خواهد شد.

هادی عدالت در آخر بیان کرد: مهم‌ترین رویداد ملی ما انتخاباتی است که به زودی برگزار می‌شود و همه دهیاران این رویداد را در اولویت کاری خود قرار داده، فضای روستا را آماده و تجهیزات لازم را فراهم کنند تا شاهد انتخاباتی سالم و باشکوه باشیم.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share