امروز:
پنج شنبه, 30 فروردين 1403
دسته: مشروح اخبار
پنج شنبه, 19 بهمن 1402 20:40
   
    ایمیل
کد خبـر : 1402

سخن مردم: رئییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و رییس کل دادگستری استان بوشهر از اقدامات و همکاری ارزنده شهردار برازجان تقدیر کردند.


به گزارش سخن مردم: ، رییس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و رییس کل دادگستری استان بوشهر از اقدامات و همکاری ارزنده شهردار برازجان تقدیر کردند.

در بازدیدی که دکتر محمدی رییس سازمان زندان های کشور به همراه دکتر مهرانگیز رییس کل دادگستری استان بوشهر از زندان شهرستان دشتستان داشتند، ضمن دعوت از شهردار برازجان، و قدردانی از وی بدلیل همکاری در امور زندان های کل استان، لوح سپاس رئیس محترم سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور را به دلیل حمایت از انجمن های مربوط به زندانیان و همکاری شایسته ایشان در امور زندان های استان بوشهر به ایشان اهدا گردید.


براساس گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان در این دیدار که محراب بنافی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نیز حضور داشت، شهردار برازجان ضمن خرسندی از همکاری با این اداره، حمایت های شورای اسلامی شهر در این همکاریها را مؤثر دانست وبرای مشارکت در برنامه های فرهنگی اداره زندان ها وانجمن حمایت از زندانیان اعلام امادگی کرد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share