امروز:
سه شنبه, 08 اسفند 1402
دسته: مشروح اخبار
جمعه, 03 آذر 1402 17:00
   
    ایمیل
کد خبـر : 1204

فرمانده سپاه ناحیه دشتستان:
سخن مردم: سرهنگ پاسدار غلامرضا بناری در مراسم عطر افشانی قبور مطهر شهداء گفت: تکریم از مقام شامخ شهیدان وظیفه همگانی است.

به گزارش سخن مردم: فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد: تعاریفی که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از بسیج دارند در تک تک واژه‌های آن‌ها معانی وسیعی از جمله، معنویت، شهادت طلبی، شرافت، استقامت و بردباری، نهفته است.

وی با بیان اینکه تمام کسانی که دل در گرو این نظام اسلامی و حفظ و اشاعه آن به تمام دنیا را دارند یک بسیجی بالقوه هستند، تصریح کرد: هفته‌ی بسیج در مقال یک نام نمی‌گنجد بلکه این هفته، بزرگداشت و گرامی داشت تمام ارزش‌ها و داشته هاست.

سرهنگ بناری اظهار داشت: اگر ما خود را خالصانه برای خدا تربیت کنیم به‌یقین در کار ما برکت ایجاد شده و هم وظیفه خود را خالصانه انجام داده‌ایم و هم رضای خدا و شهداء را به دست می‌آوریم.

این مقام مسئول تصریح کرد: با تامل در احوال شهدا متوجه می‌شویم همه آن‌ها شخصیت برجسته و بزرگی بودند و به همین علت هم، خدا آن‌ها را انتخاب کرد.

اضافه کردن نظر
نام

اشتراک گذاری : Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share Bookmark and Share