پنج شنبه, 09 بهمن 1399 - Thursday, 28 January 2021

سخن مردم"در دیدار جمعی از بزرگان و پیشکسوتان فرهنگی آب پخش با شهردار مطرح شد؛ نگاه فرهنگ محور خانم شهردار در توسعه و آبادانی شهر آب پخش ستودنی است.

zgh0_4.jpeg

به گزارش سخن مردم"؛ جمعی از بزرگان و پیشکسوتان فرهنگی شهر آب پخش با حضور در دفتر شهردار آب پخش با وی دیدار و گفتگو کردند.

شهردار آب پخش در این نشست با قدردانی از حضور ارزشمند بزرگان و پیشکسوتان شهر اظهار داشت: همواره با پشتیبانی شما بزرگان، کارها بهتر و باکیفیت تر به نتیجه می رسد و از اینکه در از بدو تصدی شهرداری آب پخش اینجانب را مورد لطف قرار داده و با ارائه پیشنهادات و راهکارهای عملی اجرای هر چه بهتر برنامه ها، در تحقق اهداف تعیین شده یار و همراه شهردار بوده اید کمال تشکر را دارم.

مهندس اعظم صمصامی افزود: شهر آب پخش، مملو از انسانهای فرهیخته، بادانش و اصیل است که از همه اندیشمندان و صاحب نظران خواهشمندم در پیشبرد اهداف شهرداری یار و مددکار ما بوده و با پیشنهادات سازنده خود، در رسیدن به آب پخشی مطلوب و آبادتر ما را یاری کنند.

صمصامی بیان داشت:باید به حوزه فرهنگ و هنر شهر اهتمام ویژه شود و از زمان حضور خود در شهرداری آب پخش تلاش کرده ام تا آنجایی که ممکن بوده، به اهالی ارزشمند فرهنگ و هنر مساعدت کرده ام.

شهردار آب پخش توسعه فرهنگ بومی و محلی در شهر آب پخش را از برنامه های خود عنوان کرد و گفت: تلاش ما در شهرداری آب پخش احیای آئین های بومی و محلی شهر است و در همین راستا در نوروز 97، با همکاری کمیسیون گردشگری شورای شهر، نمایشگاه صنایع دستی و بوم گردی را در پارک خلیج فارس راه اندازی کردیم که مورد استقبال مسافران نوروزی و سایر بازدید کنندگان قرار گرفت.

مهندس صمصامی افزود: برنامه های خوبی هم برای نصب المان ها و تندیس ها با نگاه بومی و محلی در سطح شهر داریم و همچنین احداث زیرساختهای گردشگری در شهر نیز از اهداف ما است که امیدوارم با تخصیص اعتبارات لازم محقق شوند.

وی خاطرنشان کرد: در کنار فعایتهای عمرانی توجه به فرهنگ، هنر برای شادابی و نشاط شهروندان نیز لازم است و در همین راستا در ایام نوروز اقدام به برگزاری جشن هایی کردیم که با استقبال گسترده مردم مواجه شد.

شهردار آب پخش توسعه فضای سبز را نیز از مهمترین برنامه های خود عنوان کرد و ابراز داشت: توسعه فضای سبز موجب شادابی و پویایی شهروندان می شود و تلاش کرده ایم با ترویج فرهنگ درختکاری و کاشت درخت در سطح شهر و ایجاد نهالستان شهرداری اقداماتی در این زمینه داشته باشیم.

مهندس صمصامی تصریح کرد: اعتقادم این است که مردم باید از فضای شهری لذت ببرند و زیرساختهای شهری طوری باشد که باعث شادابی روحیه مردم شود و برنامه هایی هم دارم که انشاالله با همراهی مردم عملی خواهد شد.

لازم به ذکر است بزرگان و پیشکسوتان فرهنگی شهر آب پخش در این دیدار نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود فضای فرهنگی و آبادانی شهر مطرح کرده و از اقدامات شهردار آب پخش در حوزه فرهنگ و هنر و مساعدت های لازم از جانب وی به اهالی فرهنگ و هنر و اندیشه قدردانی کردند.

همچنین از اقدامات خانم مهندس صمصامی در احداث و نوسازی مبلمان شهری و عمران و آبادانی شهر باتوجه به وجود مشکلات مختلف، تشکر کرده و خواستار همکاری بیشتر مسئولان و همراهی مردم با وی برای تحقق برنامه هایش شدند و اعلام کردند که به عنوان مشاور افتخاری خانم شهردار فعالیت خواهند کرد.

گفتنی است در این دیدار آقایان عبدالحسین رئیسی، حاج حیدر صابری، حاج اکبر یزدانی، علی طوسی،محمد افتخاری و حاج محمود نگهبان حضور داشتند.سفیر جنوب

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه