دوشنبه, 18 اسفند 1399 - Monday, 08 March 2021

سخن مردم"در همایش تجلیل از فرهنگیان جانباز، خانواده شهدای فرهنگی و کارکنان مدارس شاهد شهرستان از کارشناس مسئول امور مدارس غیر دولتی،شاهد و امور ایثارگران تقدیر شد.

به گزارش سخن مردم"به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان،همزمان با همایش تجلیل از فرهنگیان جانباز، خانواده شهدای فرهنگی و کارکنان مدارس شاهد شهرستان از کارشناس مسئول امور مدارس غیر دولتی،شاهد و امور ایثارگران از طرف مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر و مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان تقدیر شد.

3ibb_http--uupload.ir-files-m1at_img_7721.jpg

در این همایش مدیر آموزش و پرورش دشتستان از تلاش ها و زحمات مجتبی قاسمی کارشناس مسئول امور مدارس غیر دولتی و شاهد و ایثارگران به پاس اجرای سیاست های برنامه محور و برنامه های هماهنگ اجرایی در واحد مدارس غیر دولتی،امور شاهد و ایثارگران تمجید به عمل آورد.

2law_img_7728.jpg

مجتبی قاسمی در این همایش گفت: برگزاری منسجم جلسات شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی،برگزاری کارگاه های آموزشی قوانین و آیین نامه ها برای کلیه آموزشگاه ها ،مراکز و زبان سراها همراه با نظارت مستقیم و بازدید های مدون همچنین پیگیری و نظارت بر کیفیت روند آموزشی و اداری در این مراکز بخشی از فعالیت های ستادی امور مدارس غیر دولتی،شاهد و امور ایثارگران مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان می باشد.

همچنین در این همایش مجتبی قاسمی از همکاران ستادی خود ، عبدالرسول باصولی و صادق تازه شاد به جهت پیشبرد اهداف برنامه ریزی شده امور مدارس غیر دولتی تقدیر به عمل آورد

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه