سه شنبه, 30 مرداد 1397 - Tuesday, 21 August 2018

سخن مردم"نمایشگاه بزرگ کتاب صبح امروز همزمان با آغاز دهه فجر با حضور حجت الا سلام مصلح امام جمعه برازجان ،دکتر زارع فرماندار دشتستان،زراعتگر معاون ساسی واجتماعی فرماندار،زندویان رئیس اداره فرهنگ وارشاد دشتستان ودیگرمسئولین ،اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان افتتاح شد.

<# REAL_FILENAME #>

به گزارش سخن مردم"رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان گفت: همزمان با آغاز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، نمایشگاهی به همت کتابفروشی دشتستان بزرگ افتتاح شد.این نمایشگاه با ١٥٠٠ عنوان و شصت هزار جلد کتاب هایی با موضوع مختلف تاریخی،مذهبی، ادبی، روانشناسی، جغرافیایی، کامپیوتر، زبان های خارجی و کودک و نوجوان به نمایش عموم گذاشته است.
زندویان اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب توسط کتابفروشی های شهرستان علاوه بر ایجاد علاقمندی به کتاب و مطالعه در جامعه، موجب رونق دهی به بازار کتاب و ایجاد علاقه به سرمایه گذاری در این بخش نیز خواهد شد.
وی در ادامه نسبت به میزان استقبال از این برنامه های فرهنگی اظهار خوشحالی و رضایت کرد و بیان داشت: این امر نشانه بسیار خوبی از جوشش فرهنگی و پویایی جامعه است که با تداوم آن، نسل آینده با دیدگاهی بازتر و روشن تر با مسائل گوناگون پیرامونی رو به رو خواهد شد.
زندویان در پایان آمادگی اداره شهرستان را جهت همکاری و هماهنگی های لازم در خصوص برگزاری نمایشگاه های کتاب به مناسبت های مختلف و سایر برنامه های فرهنگی و هنری توسط مؤسسات و مراکز فرهنگی و هنری شهرستان اعلام کرد.

این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی دشتستان ،اداره میراث وفرهنگی وگردشگری دشتستان ،کتابفروشی دشتستان بزرگ ،بمدت دوهفته  صبح ها از ساعت 8تا12 وبعدازظهرها ساعت16تا22وبا پنجاه درصد تخفیف جهت بازدید علاقه مندان به کتاب برپا می باشد.

 


<# REAL_FILENAME #><# REAL_FILENAME #><# REAL_FILENAME #><# REAL_FILENAME #>

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

محل تبلیغات شما