شنبه, 08 آذر 1399 - Saturday, 28 November 2020

سخن مردم : نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست‌های مستمر و متعددی را با وزرا و مدیران ارشد کشور داشته‌ایم و با جدیت پیگیری حل مشکلات مردم دشتستان هستیم.

sokhanemardom 1345

به گزارش سخن مردم : دکتر ابراهیم رضایی در چهارمین گزارش ماهانه خود با اشاره به نشست با وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در این دیدار مسائلی همچون ضرورت نوسازی مدارس شهرستان، کمبود نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات مدارس در چهار اداره آموزش و پرورش در برازجان، شبانکاره، سعدآباد و آب‌پخش، راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در دشتستان، تأمین تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند شهرستان و دیگر مسائل و نیازهای شهرستان را مطرح و پیگیری کردیم.

وی با اشاره به دیدار خود با وزیر نیرو، ادامه داد: تأمین مالی و تسریع در تکمیل سد دالکی، تکمیل آب‌شیرین‌کن‌های آب‌پخش، برازجان، وحدتیه و سعدآباد، تأمین مخازن ذخیره آب در شهرها و روستاهای شهرستان، تکمیل طرح تحول نخیلات و لایروبی زهکشی‌ها، رفع مشکلات برق از جمله رفع افت ولتاژ و تقویت پست‌های برق در نقاط مختلف شهرستان، نوسازی شبکه آبرسانی و سد دهرود از مسائل مهمی بود که در این نشست دنبال کردیم.

رضایی به نشست خود با معاون مناطق محروم ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: تأمین منابع مالی پروژه‌های روستایی شهرستان در حوزه‌های مختلف و حل مشکل بیکاری و توسعه اشتغال از مسائلی بود که در این نشست پیگیری شد.

وی با اشاره به نشست میز صادرات خرما در وزارت امور خارجه بیان کرد: در این میز تلاش شد تا از همه ظرفیت‌ها برای تسهیل در صادرات خرما و کمک به صادرکنندگان استفاده شود و قول‌های خوبی داده شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه