سه شنبه, 29 مهر 1399 - Tuesday, 20 October 2020

سخن مردم"به مناسبت هفته دولت ،درمراسمی با حضور سرپرست و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان از کلیه کارمندان این اداره تجلیل صورت گرفت.

995054 orig

به گزارش سخن مردم" به مناسبت هفته دولت و روز کارمند طی مراسمی با حضور سرپرست و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان در محل دفتر اداره از کلیه کارمندان تجلیل به عمل آمد.

عبدالرضا شنان پورسرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان ضمن گرامیداشت یادو حاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت : هفته دولت نماد وحدت و همراهی مردم و دولت است و فرصت مناسبی است تا دستاوردهای دولت خدمتگزار به مردم ارائه شود.

شنان پور اظهار داشت : مردم ما شایسته بهترین ها هستند و دولت خود را موظف به ارائه بهترین خدمت به مردم می داند و در این راه از هیچ تلاشی فرو گزاری نمی کند.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان افزود :کار و خدمت در ایران اسلامی ماچون دارای پشتوانه ارزشمندفرهنگی و مذهبی می باشدامری مبارک و مقدس بوده و مقام خدمتگزاران نیزدرخورتجلیل میباشد .

در ادامه این مراسم با اهدا لوح و هدایایی از تلاش ها و فعالیت های یک ساله کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان تجلیل به عمل آمد.درضمن از کارمند نمونه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان عباس میرزایی طی مراسمی تقدیر شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه