پنج شنبه, 02 بهمن 1399 - Thursday, 21 January 2021

سخن مردم : تاکیدات فرماندار دشتستان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان : شورای آموزش و پرورش بهترین، بزرگترین و مهمترین نهاد تصمیم گیری محلی برای آموزش و پرورش است.

sokhanemardom 317

به گزارش سخن مردم : جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان با حضور باقری مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ، معاونین این اداره ، محمدی شهردار برازجان ، خویشدوست رییس شبکه بهداشت و درمان ، مدیر نهضت سواد آموزی ، نمایندگان مدیران و انجمن اولیا دانش آموزان و کارشناسان مربوطه در سالن کنفرانس آموزش و پرورش شهرستان بعدازظهر شنبه ۲۱ تیرماه برگزار شد.

فرماندار دشتستان افزود : شورای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است.

وی افزود: آموزش و پرورش سنگ بنای آینده کشور است،ارتقاء آموزش و پرورش موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود،از ظرفیت معلمان و نخبگان در برنامه‌های آموزش و پرورش بیشتر استفاده شود، از ظرفیت های شهرستان جهت پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد.

ایشان با بیان اینکه آموزش و پرورش آمادگی لازم جهت برگزاری کلاس های آموزشی به طور مجازی در سال تحصیلی پیش رو را داشته باشد و در این راستا برنامه ریزی دقیق و هدفمند مدنظر قرار دهد ،نسبت به بسترسازی مناسب جهت مشاوره مجازی به دانش آموزان کنکوری ، برنامه ریزی لازم توسط آموزش و پرورش شهرستان صورت گیرد،از همه ظرفیت های شهرستان جهت برگزاری کنکور استفاده لازم به عمل آوریم ،مستندسازی املاک آموزش و پرورش در برنامه کاری اداره قرار گیرد(ادارات مربوطه همراهی لازم را داشته باشند).

ایشان خاطر نشان کرد : کمبود نیرو در آموزش و پرورش یکی از مهمترین مواردی است که در بازگشایی مدارس، باید با برنامه‌ریزی مطلوب نسبت به رفع آن اقدام گردد ،در سنجش دانش آموزان اول ابتدایی رعایت پروتکل های بهداشتی به طور دقیق مدنظر باشد.

sokhanemardom 319sokhanemardom 318

روابط عمومی فرمانداری دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه