سه شنبه, 07 بهمن 1399 - Tuesday, 26 January 2021

سخن مردم : جلسه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان درخصوص فصل تابستان و گرمای۵۰ درجه شهر برازجان ونگرانی های ودغدغه های مردم برازجان درخصوص خاموشی های برق با رئیس اداره برق برازجان برگزارشد.

IMG 9729

به گزارش سخن مردم : در ابتدای جلسه حاج محراب بنافی رئیس شورای اسلامی شهر برازجان افزود: مهندس خالقی مدیریت پیشین اداره برق شهرستان از جمله مسئولانی بود که با اعضای شورا و شهرداری برازجان تعامل خوبی داشتند و اگر جایی هم مشکلی هم درشهر درخصوص مشکل برق مردم پیش می آمد سریع رسیدگی می کردند وجادارد به پاس زحماتی که دراین چندسال که مدیر اداره برق بودند تشکر کنیم وبگوئیم ما قدردان افرادی هستیم که خالصانه به مردم خدمت می کنند،مخصوصا درمناطق کم برخوردارشهر که همیشه پابه کاربودند.

ایشان درادامه گفت: با توجه به فصل تابستان ومشکلاتی که معمولا درفصل گرما درحوزه برق بعضی وقتها پیش می آید لازم دیدیم جلسه ای برگزارشود ومشکلاتی که درخصوص بعضی نقاط درمورد برق وجودارد مورد بررسی قرارگیرد.

دراین نشست رئیس شورای اسلامی شهر برازجان با بیان اینکه مردم عزیز شهرمان سزاواربهترین خدمات هستندافزود: با توجه به فصل تابستان وگرمای۵۰ درجه شهر برازجان باید با برنامه ریزی دقیق مشکل برق رادرفصل گرما حل کنیم، تامردم درتابستان دغدغه خاموشی وقطعی برق را نداشته باشند،واین میسر نمی شود مگر با همکاری مسئولین اداره برق شهرستان ،تا خدماتی را به مردم شایسته شهرمان ارائه دهیم.

IMG 9728

حاج محراب بنافی درادامه به همکاری شورا و شهرداری به مهندس شمسی فردرئیس اداره برق شهرستان گفت: برخود وظیفه می دانیم با افتخار در کنار شما باشیم و ازشمادرخواست داریم تا کوچه هایی که مشکلاتی درخصوص جابجایی تیرهای برق دارند، با همکاری اداره برق حل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر برازجان اظهارداشت: بیشتر مشکلات در مناطق کم برخورداراست که نیاز اصلی به کنتور برق است ودراینجا لازم ومهم است که اداره برق ورود کند چو ن دراین مناطق مردمی زندگی می کنندکه با مشکل ضعیف بودن برق روبرو هستند.

ایشان با بیان اینکه ما از تمام ظرفیت های شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد اظهارداشت:همچنین از طریق استاندارمحترم وفرماندارمحترم ونماینده شریف مردم دشتستان هرجا که نیاز باشد استفاده خواهد شد تا خدمات دهی بهتر انجام شود.

IMG 9733

در ادامه این نشست عباسی معاون عمرانی شهردارواعضای شورای شهر برازجان ضمن تقدیر از تعامل خوب مهندس خالقی مدیریت قبلی برق اظهارداشتند:انسانهای خوب همیشه نام ویادشان درذهن همه خواهد ماندواز تمام خدمات خالصانه ایشان تقدیر می کنیم وآرزوی موفقیت برای ایشان داریم .

IMG 9740

آقای خالقی افزود: من هم از تمامی کسانی که با بنده همگاری نمودند قدارنی می کنم و برای مهندس شمسی فرد آرزوی توفیق دارم و امیدوارم که نصف دینی که به مردم برازجان داشته ام را ادا کرده باشم.

درادامه از خدمات وزحمات مسعود خالقی، رئیس سابق اداره برق برازجان تجلیل شد.

IMG 9735

IMG 9736

IMG 9738

IMG 9766

IMG 9780

IMG 9782

IMG 9785

IMG 9805

IMG 9793

IMG 9801

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه