پنج شنبه, 14 فروردين 1399 - Thursday, 02 April 2020

سخن مردم"هزینه های روز برازجان برای تولید ماسک در اختیار گروه جهادی قرار داده شد ومبلغ ۵۰میلیون تومان جهت کمک به حوزه درمانی مصوب گردید.

بنافی رئیس شورای

به گزارش سخن مردم"رئیس شورای اسلامی شهر برازجان در تشریح اقدامات شورای اسلامی و شهرداری برازجان برای پیشگیری و مقابله با کرونا اظهارداشت:با مصوبه شورا هزینه های روز برازجان جهت خرید پارچه برای تولید ماسک در اختیار گروه جهادی بنی هاشمی قرار داده شد .

محراب بنافی رئیس شورای شهربرازجان در مقابله با این ویروس افزود : زمانیکه نسبت به این بیماری مطلع شدیم شورای اسلامی و شهرداری برازجان آمادگی خود را اعلام نمود. شهرداری از روز اول به طور منظم خیابانها و بازار روز و کلیه مکانهای پرتردد شهر را ضدعفونی مینماید و با مصوبه شورا هزینه های روز برازجان جهت خرید پارچه برای تولید ماسک در اختیار گروه جهادی بنی هاشمی قرار داده شد .

این گروه جهادی با تلاش شبانه روزی و بی وقفه تا کنون ۲۳۰۰۰ ماسک تولید نموده و در اختیار بیمارستان و درمانگاه ها و هلال احمر و بنیادشهید و دیگردستگاههایی متقاضی و همچنین همشهریان قرار داده و مسیر تولید ماسک هنوز ادامه دارد و تا کنون حدودا مبلغ صد میلیون جهت ضدعفونی مسیرها و تهیه ماسک هزینه نموده ایم.

وی بیان نود: طی جلسه ای فوق العاده توسط شورا با حضور شهردار و معاون اداری مالی ایشان در ساختمان شورای شهر برگزار گردید که مبلغ ۵۰میلیون تومان جهت کمک به حوزه درمانی مصوب گردید و مقرر شد در اختیار بیمارستان برازجان قرار گیرد تا برای سلامتی و پیشگیری از بیماری کرونا هزینه گردد.

رییس شورای اسلامی برازجان افزود: انشالله در روزهای پیش رو به عنوان خادمین مردم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا انشالله از این روزهای سخت عبور کنیم.

وی درپایان گفت:از مردم خواهشمندم مثل روزهای اخیر همکاری نمایند و در خانه بمانند تا انشالله از این روزهای سخت عبور کنیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 sh1 1

عضویت در خبر نامه