سه شنبه, 12 مرداد 1400 - Tuesday, 03 August 2021

سخن مردم : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان اظهار نمود : ازدواج زیربنا و مقدمه یک زندگی سالم و اجتماع می باشد که در دین مبین اسلام تاکیدات فراوانی به این امر مقدس بعمل امده است .

IMG 20190802 WA0320 600x338

به گزارش سخن مردم : غلامحسین قیطاس خواه اعلام نمود : یکی از برنامه های امداد در راستای توانمند سازی افراد تحت حمایت پرداخت جهیزیه می باشد که این نهاد برحسب رسالت های محوله تامین جهیزیه دختران مددجو را در اولویت کاری خود داشته و با کمک های خیرین و امداد نسبت به تامین آن اقدام می نماید .

وی عنوان نمود : در هفته جاری به تعداد 28 نفر نوعروس یک سری جهیزیه کامل شامل تمام کالاهای اساسی زندگی از جمله یخچال ،فرش، اجاق گاز، جاروبرقی و دیگر وسایل آشپزخانه که ارزش ریالی هر سری جهیزیه مبلغ 000/000/100 ریال می باشد تحویل گردید .

وی افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون به تعداد 120 نوعروس تحت حمایت جهیزیه پرداخت شده و راهی خانه بخت شده اند.

قیطاسخواه بیان داشت : الحمدا... با کمک مردم فهیم و خیرین نیکوکار شهر برازجان صف پشت نوبت جهیزیه به روز شده و زوج های تحت حمایت به محض پرونده سازی، در کوهتاترین فاصله زمانی جهیزیه شان پرداخت می شود .

ایشان در پایان از تمامی خیران عزیز دعوت نمود در این کار نیک مجموعه کمیته امداد رایاری نمایند تا نوعروسان تحت حمایت در تشکیل خانواده و راهی شدن به خانه بخت مشکلی نداشته باشند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه